КАКВА РАКЕТА: Еврогол бившег репрезентативца Србије за тријумф Сасуола (ВИДЕО)

25.10.2019. 22:47
Gol Filipa Đuričića
Гол Филипа Ђуричића / Извор: Фото: Dailymotion Printscreen

Одлучио победника у Верони.

Бивши репрезентативац Србије Филип Ђуричић постигао је врло ефектан гол у првој утакмици деветог кола Серије А.

ТУМБАКОВИЋ ПОНОВО О ЈОВИЋУ: Желим да разговарам са њим...

ДА ЛИ ЈЕ ПАРТИЗАН ОШТЕЋЕН ЗА ПЕНАЛ? Огласио се судијски експерт и ОТКЛОНИО све дилеме (ВИДЕО)

ПРЕМИНУЛА ЛЕГЕНДА БИВШЕ ЈУГЕ: Био је мајстор за слободњаке и веран само једном клубу

Ђуричићев Сасуоло је гостовао у Верони истоименом тиму, а офанзивни везиста је погодио мрежу домаћина у 50. минуту за победу резултатом 1:0 (0:0).

Filip Đuričić
Филип Ђуричић / Извор: МН Press

Србин је примио лопту на око 20 метара од гола и онда послао ракету у даљи угао. Био је ово други погодак Ђуричића у текућој сезони, а 12 минута после гола је напустио терен. Са друге стране, у тиму Вероне цео меч је одиграо Дарко Лазовић.

Погледајте слике Андрее Сасу, девојке Андрее Јанонеа.

АТП БАЗЕЛ: Крајиновић намучио Циципаса, али ништа од дуела са Федерером

ШПАНАЦ ЗАКУВАО: Ево како изгледа табела Лиге Европе после пораза црно-белих од Манчестера (ФОТО)

ИСКРЕН КАО И УВЕК: Ден Тана без длаке на језику о Звезди и Партизану! Ове приче, до сада, нисте чули...

КАД ИЗБЕГНЕШ ФЕДЕРЕРА, А ИМАШ ПАКЛЕН ЖРЕБ: Ово је Новаков пут до титуле у Паризу

ПРИЧА СЕ, ПРИЧА СЕ: На мети Звезде ЛЕГЕНДА југословенске кошарке (ФОТО)