KIŠA GOLOVA PRVOG DANA SUPERLIGE: Vojvodina remizirala - Spartak DOMINIRAO!

SrbijaDanas
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press
Počelo domaće prvenstvo.

Superliga Srbije je i zvanično počela. U prvim mečevima, TSC je remizirao sa Vojvodinom (2:2), dok je Spartak ubedljivo trijumfovao protiv debitanta u eliti ekipe Zlatibora sa 3:0.

OVO SU SERIJE KOJE SVAKO MORA DA POGLEDA

DEKI I SAVO OTVORILI KARTE: Ovo su LICENCIRANI igrači Zvezde i Partizana, na spisku NEMA Kange!

Žena novog kapitena Partizana objavila VRELU FOTKU i svima zagolicala maštu (FOTO)

Ekipa Nenada Lalatovića gostovala je u Bačkoj topoli u više nego zanimljivom duelu ove dve ekipe.

Prvi je mrežu, u korist TSC-a zatresao Nenad Lukić u 26. minutu meča, dok je u 35. minutu izjednačujući pogodak postigao Momčilo Mrkaić.

U nastavku meča, u listu strelaca upisao se i Boris Varga koji je greškom loptu smestio u svoju mrežu, te je od 59. minuta Vojvodina povela sa 2:1

Usledila je žestoka borba i ofanziva TSC-a da bi sve to urodilo plodom, naime u 79. minutu Silađi je poravnao rezultat na 2:2, što je i bio konačan rezultat ovog meča.

U Subotici meč je otpočeo burno, u 8. minutu sviran je penal za domaću ekipu Spartaka koji je precizno izveo Stefan Denković kome je ovo veče bilo sjajno, jer je mrežu Zlatibora zatresao i u 32. minutu.

Konačan rezultat postavio je Srećković u 90. minutu, te se meč okončao rezultatom Spartak - Zlatibor 3:0.