19°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

KUP ŠVAJCARSKE: Zastrašujuća povreda igrača Jang Bojsa, zbog toga su Zvezdine šanse mnogo veće (FOTO)

16.08.2019. 21:58
FK Jang Bojs
FK Jang Bojs / Izvor: Profimedia

Klub iz Berna prošao u narednu rundu minimalnom pobedom.

Crvena zvezda gostovaće naredne srede u Bernu protiv Jang Bojsa u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona, a domaćin će u tom duelu, ali i na duži period biti veoma oslabljen posle večerašnje zastrašujuće povrede Marvina Pšilmana u utakmici Kupa Švajcarske protiv trećeligaša Etoal Karuža koju je naredni rival crveno-belih rešio u svoju korist minimalnim rezultatom 1:0.

MILOJEVIĆ PRESEKAO: Ovo je Zvezdin SPISAK za Jang Bojs!

USKORO POTPISUJE: Zvezda završila NAJVEĆE pojačanje za Ligu šampiona! Evo kada STIŽE u Beograd!

NISU SAMO ARAPI: Na Marakanu stigla nova, VIŠEMILIONSKA ponuda za Bena

Špilman koji je stigao iz Tuna za dva miliona evra i nametao se kao ozibljna opcija u napadu treneru Herardu Seoaneu, bio je u šansi u 6. minutu meča kada ga je sa leđa oborio defanzivac Babakar Dija iz Kameruna, tačnije pao preko kolena Špilmana posle čega je igrač Jang Bojsa iznet sa terena. Njegova povreda bila je jeziva, a pauza je potrajala punih šest minuta, dok ga nije zamenio Kristijan Fahšnat.

Ovo je dodatno otežalo situaciju za Jang Bojs pred dvomeč sa Crvenom zvezdom, pošto su osim Špilmana povređena još četvorica igrača: Miralem Sulejmani, Gijom Oro, Mohamed Kamara i Sandro Loper. Samo poslednji nije projektovan za startera, a ostaje da se vidi u kakvom će stanju biti preostala trojica do duela protiv crveno-belih.