КУП ШВАЈЦАРСКЕ: Застрашујућа повреда играча Јанг Бојса, због тога су Звездине шансе много веће (ФОТО)

16.08.2019. 21:58
FK Jang Bojs
ФК Јанг Бојс / Извор: Профимедиа

Клуб из Берна прошао у наредну рунду минималном победом.

Црвена звезда гостоваће наредне среде у Берну против Јанг Бојса у плеј-офу квалификација за Лигу шампиона, а домаћин ће у том дуелу, али и на дужи период бити веома ослабљен после вечерашње застрашујуће повреде Марвина Пшилмана у утакмици Купа Швајцарске против трећелигаша Етоал Каружа коју је наредни ривал црвено-белих решио у своју корист минималним резултатом 1:0.

МИЛОЈЕВИЋ ПРЕСЕКАО: Ово је Звездин СПИСАК за Јанг Бојс!

УСКОРО ПОТПИСУЈЕ: Звезда завршила НАЈВЕЋЕ појачање за Лигу шампиона! Ево када СТИЖЕ у Београд!

НИСУ САМО АРАПИ: На Маракану стигла нова, ВИШЕМИЛИОНСКА понуда за Бена

Шпилман који је стигао из Туна за два милиона евра и наметао се као озибљна опција у нападу тренеру Херарду Сеоанеу, био је у шанси у 6. минуту меча када га је са леђа оборио дефанзивац Бабакар Дија из Камеруна, тачније пао преко колена Шпилмана после чега је играч Јанг Бојса изнет са терена. Његова повреда била је језива, а пауза је потрајала пуних шест минута, док га није заменио Кристијан Фахшнат.

Ово је додатно отежало ситуацију за Јанг Бојс пред двомеч са Црвеном звездом, пошто су осим Шпилмана повређена још четворица играча: Миралем Сулејмани, Гијом Оро, Мохамед Камара и Сандро Лопер. Само последњи није пројектован за стартера, а остаје да се види у каквом ће стању бити преостала тројица до дуела против црвено-белих.