PRESLIKANA SLIKA IZ NIKŠIĆA: Partizan SIGURNOM igrom do drugog kola Lige Evrope, naredni RIVAL Trakaj! (VIDEO+FOTO)

19.07.2018. 20:20
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Srbija Danas
Crno-beli na korak od drugog kola.

Fudbaleri Partizana ostvarili su plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pbedom nad Rudarom iz Pljevalja u drugom meču sa 3:0. Pre sedam dana u Nikšiću, crno-beli su slavili sa 3:0, tako da je revanš u glavnom gradu Srbije bio puka formalnost. Strelci za Partizan bili su Pantić i Ožegović u prvom poluvremenu i Rikardo u drugom delu.

Izabranici Miroslava Đukića sastaće se u drugom kolu kvalifikacija sa ekipom Trakaji iz Litvanije, a prvi meč je na programu za sedam dana.

ŠOK: Pogledajte ko je protivnik PARTIZANA u narednoj rundi KVALIFIKACIJA za Ligu Evrope (FOTO)

PANKOV OTKLONIO DILEMU: Radnički slavio i na MALTI, Nišlije u narednoj rundi (FOTO)

KRAJ UTAKMICE!

91. minut: Gomeš u novoj prilici, ali stativa...

83. minut: GOOOOL! Rikardo je ponovo pogodio, drugi gol u dve utakmice. Lepa finta Rikarda za 3:0.

80. minut: Partizan rutinski privodi meč kraju.

71. minut: Pantić je šutiaro sa ivice šesnaesterca, ali je lopta završila tik kraj leve stative.

68. minut: Nova dobra šansa za Rudar, ali je Bošnjak još jednom loše šutriao. Pljevlajni se bude u drugom delu.

63. minut: Rikardo je ušao na teren umesto Ožegovića.

FK Partizan

58. minut: Ogromna šansa za Rudar! Bošnja je izašao sam ispred Kljajića, ali je traljavo šutirao.

56. minut: Dvostruka izmena u Partizanu. Tošić je zamenio Sumu, dok je Marković ušao na teren umesto Valijentea.

54.minut: Nova šansa za Partizan! Pantić nije uspeo da sprovede loptu u gola sa dva-tri metra... Ostaje 2:0.

53.minut: Odličan prodor Ivanovića i povratna lopta ka Đerleku, koji je šutiro preko gola.

50. minut: Petljao je Suma na ivici kaznenog prostora, ali bez konkretne završnice. Dobio je i zvižduke sa tribina...

46. minut: Izmena u Rudaru na startu drugog dela. Janketić je ušao umesto Macanovića.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA:

44. minut: GOOOOOL! 2:0 za Partizan! Dobar centaršut Miletića sa leve strane, posle koga je Ožegović glavom udvostručio prednost crno-belih

31. minut: Nova promašena prilika ovoga puta od strane Ožegovića. Napadač crno-belih se ponovo loše snašao u kaznenom prostoru i umesto udarca iz izgledne pozicije, Ožegović se okliznuo i pao.

27.minut: Kratke kombinacije fudbalera Partizana na sredini terena. Rudar čeka grešku crno-belih.

21. minut: Novi pokušaj Sume! Međutim lopta je pogodila spoljni deo mreže. Ostalo je 1:0.

19. minut: Prvi pokušaj Rudara, ali je Kljajić prosledio loptu u korner.

17. minut: Ogromna razlika u kvalitetu, Partizan rutisnski na sredini terena odrađuje posao.

10. minut: GOOOOOOL! Pantić je doveo crno-bele u vođstvo posle sjajne kombinacije iz kornera.

8.minut: Slobodan udarac za Partizana. Suma je katastrofalno izveo taj udarac.

3. minut: Početno ispitivanje snaga...

Video file

UTAKMICA JE POČELA!

PARTIZAN - RUDAR 3:0

STADION: Stadion Partizana

GLEDAOCI:

SUDIJE: Danijele Doveri.

GOLOVI: Pantić 10. minut, Ožegović 44. minut, Rikardo 83. minut.

KARTONI: Vuković, Golubović, Miletić, Ivanović

PARTIZAN: Kljajić, Nemanja G. Miletić, Valijente (Marković 56.minut), Nemanja R. Miletić, Enake, Suma (Tošić 56.minut), Pantić, Zdjelar, Đerlek, Ivanović i Ožegović (Rikardo 63. minut)

RUDAR: Radović, Šekulić, Sopo, Mitrović, Tomašević (Živković 61. minut), Kotorac (Kuč 68. minut), Golubović, Macanović (Janketić 46.minut), Bošnjak, Đalović i Vuković

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.