ПРЕСЛИКАНА СЛИКА ИЗ НИКШИЋА: Партизан СИГУРНОМ игром до другог кола Лиге Европе, наредни РИВАЛ Тракај! (ВИДЕО+ФОТО)

19.07.2018. 20:20
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Србија Данас

Црно-бели на корак од другог кола.

Фудбалери Партизана остварили су пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе, пбедом над Рударом из Пљеваља у другом мечу са 3:0. Пре седам дана у Никшићу, црно-бели су славили са 3:0, тако да је реванш у главном граду Србије био пука формалност. Стрелци за Партизан били су Пантић и Ожеговић у првом полувремену и Рикардо у другом делу.

Изабраници Мирослава Ђукића састаће се у другом колу квалификација са екипом Тракаји из Литваније, а први меч је на програму за седам дана.

ШОК: Погледајте ко је противник ПАРТИЗАНА у наредној рунди КВАЛИФИКАЦИЈА за Лигу Европе (ФОТО)

ПАНКОВ ОТКЛОНИО ДИЛЕМУ: Раднички славио и на МАЛТИ, Нишлије у наредној рунди (ФОТО)

КРАЈ УТАКМИЦЕ!

91. минут: Гомеш у новој прилици, али статива...

83. минут: ГООООЛ! Рикардо је поново погодио, други гол у две утакмице. Лепа финта Рикарда за 3:0.

80. минут: Партизан рутински приводи меч крају.

71. минут: Пантић је шутиаро са ивице шеснаестерца, али је лопта завршила тик крај леве стативе.

68. минут: Нова добра шанса за Рудар, али је Бошњак још једном лоше шутриао. Пљевлајни се буде у другом делу.

63. минут: Рикардо је ушао на терен уместо Ожеговића.

FK Partizan

58. минут: Огромна шанса за Рудар! Бошња је изашао сам испред Кљајића, али је траљаво шутирао.

56. минут: Двострука измена у Партизану. Тошић је заменио Суму, док је Марковић ушао на терен уместо Валијентеа.

54.минут: Нова шанса за Партизан! Пантић није успео да спроведе лопту у гола са два-три метра... Остаје 2:0.

53.минут: Одличан продор Ивановића и повратна лопта ка Ђерлеку, који је шутиро преко гола.

50. минут: Петљао је Сума на ивици казненог простора, али без конкретне завршнице. Добио је и звиждуке са трибина...

46. минут: Измена у Рудару на старту другог дела. Јанкетић је ушао уместо Мацановића.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА:

44. минут: ГОООООЛ! 2:0 за Партизан! Добар центаршут Милетића са леве стране, после кога је Ожеговић главом удвостручио предност црно-белих

31. минут: Нова промашена прилика овога пута од стране Ожеговића. Нападач црно-белих се поново лоше снашао у казненом простору и уместо ударца из изгледне позиције, Ожеговић се оклизнуо и пао.

27.минут: Кратке комбинације фудбалера Партизана на средини терена. Рудар чека грешку црно-белих.

21. минут: Нови покушај Суме! Међутим лопта је погодила спољни део мреже. Остало је 1:0.

19. минут: Први покушај Рудара, али је Кљајић проследио лопту у корнер.

17. минут: Огромна разлика у квалитету, Партизан рутиснски на средини терена одрађује посао.

10. минут: ГООООООЛ! Пантић је довео црно-беле у вођство после сјајне комбинације из корнера.

8.минут: Слободан ударац за Партизана. Сума је катастрофално извео тај ударац.

3. минут: Почетно испитивање снага...

Video file

УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

ПАРТИЗАН - РУДАР 3:0

СТАДИОН: Стадион Партизана

ГЛЕДАОЦИ:

СУДИЈЕ: Данијеле Довери.

ГОЛОВИ: Пантић 10. минут, Ожеговић 44. минут, Рикардо 83. минут.

КАРТОНИ: Вуковић, Голубовић, Милетић, Ивановић

ПАРТИЗАН: Кљајић, Немања Г. Милетић, Валијенте (Марковић 56.минут), Немања Р. Милетић, Енаке, Сума (Тошић 56.минут), Пантић, Здјелар, Ђерлек, Ивановић и Ожеговић (Рикардо 63. минут)

РУДАР: Радовић, Шекулић, Сопо, Митровић, Томашевић (Живковић 61. минут), Которац (Куч 68. минут), Голубовић, Мацановић (Јанкетић 46.минут), Бошњак, Ђаловић и Вуковић

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.