KVALIFIKACIJE LE: Voša pobedila, ali primila gol u završnici (VIDEO)

29.06.2017. 22:13
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Revanš za sedam dana.

Fudbaleri Vojvodine savladali su u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope Ružemberok iz Slovačke sa 2:1, ali Novosađani mogu da žale zbog primljenog gola koji im umanjuje šanse za prolaz u drugu rundu.

OVACIJE SA TRIBINA: Zvezda se ZAHVALILA ljubimcu Delija (VIDEO+FOTO)

PARTIZAN SRUŠIO ŠAMPIONA DANSKE: Đukića su ODUŠEVILA ova TRI igrača! (FOTO)

Najbolji igrač utakmice svakako je bio Filip Malbašić. Nekadašnji igrač Partizana i Hofenhajma plesao je po terenu stadiona ''Karađorđe'' i već u osmom minutu doneo Vojvodini vođstvo sjajnim udarcem desnom nogom koji je završio u rakljama gostiju iz Slovačke.  Samo 12 minuta kasnije Malbašić je ponovo bio precizan i doneo prednost Vojvodini od 2:0. Pokušao je ponovo poluvolej, ali nije dobro zahvatio loptu koja je ipak završila u golu gostiju.

PARTIZAN MOŽE BEZ ĐUKE I LEA: Napadač crno-belih GOLOVIMA srušio učesnika Lige šampiona! (GOLOVI)

Gosti nisu u prvom poluvremenu uputili ni jedan udarac ka golu Lala, koje su i u nastavku krenule ofanzivno. Bogdan Planić je pokušao u 55. minutu, dok je Trujićev šut u 73. prošao pored stative. Međutim, za propuštene šanse stigla je kazna u 81. minutu kada je Erik Danijel pogodio i smanjio na 2:1 i tako dao nadu svom timu pred revanš.