16°C
15.05.2024.
117.1216
108.2155

PARTIZAN MOŽE BEZ ĐUKE I LEA: Napadač crno-belih GOLOVIMA srušio učesnika Lige šampiona! (GOLOVI)

29.06.2017. 19:51
Partizan12
Partizan12 / Izvor: Foto: FK Partizan

Velika pobeda.

Partizan je pobedio učesnika Lige šampiona! Crno-beli su bez najboljih igrača iz prethodne sezone, Leonarda i Uroša Đurđevića, savladali FK Kopenhagen 3:2, a junak pobede je mladi 18-godišnji napadač Đorđe Jovanović, dvostruki strelac. Trener Miroslav Đukić je sigurno veoma zadovoljan posle druge uzastopne pobede na pripremama, ali mora da bude zabrinut zbog načina na koji je Partizan primio drugi gol.

DA LI PONOVO POSTOJI PROBLEM? Danilo Pantić NE NOSI ''desetku'' protiv Kopenhagena

KAKVE LJUDINE: Neverovatni Velšani napravili još jedan HUMANI gest prema Srbiji (FOTO)

Đukić je za razliku od prethodnih mečeva manje rotirao i skoro kompletnu početnu postavu ostavio na terenu do 62. minuta, a debitovao je i Nemanja Miletić, novi štoper crno-belih. Junak utakmice bio je dvostruki strelac Đorđe Jovanović, mladi napadač je najavio da će ove sezone imati mnogo veću minutažu i da će biti velika podrška Đurđeviću i Leonardu u špicu napada. Prvi gol od povratka u Partizan postigao je i Danilo Pantić, koji polako počinje da potvrđuje da bi u Parttizanu mogao da povrati formu i bude važan šraf u timu Parnog valjka. Pantić je iskoristio odličnu asistenciju kapitena Saše Ilića.

ODREĐENI NOSIOCI U EVROKUPU: Partizan u POTPUNO NEOČEKIVANOM šeširu (FOTO)

RAJKOVIĆ: Najvažnije je da deca imaju svest o brojnim opasnostima na društvenim mrežama (FOTO)

PARTIZAN - FK KOPENHAGEN 3:2

STRELCI: Jovanović u 14. i 50 i Pantić u 76. za Partizan, a Kvist u 23. i Verbič u 70. za Kopenhagen. STADION: Stadion u Odrancima (Slovenija). GLEDALACA: 1.000. SUDIJA: Miran Bukovec (Slovenija)

PARTIZAN: Kljajić (od 46. Jovičić), Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić, Janković, Everton, Kosović, Đuričković, Mihajlović, Jovanović. PARTIZAN (od 62. minuta): Jovičić, Miletić Nemanja, Marković, Bošnjak, Munir, Radin, Marjanović, Stevanović Alen, Ilić, Pantić, Đilas.

KOPENHAGEN: Andersen, Hogli, 3 Bengtson, Johanson, Kvist, 14 Tomsen, Greguš, Kusk, Boilesen, Pavlović, Sotiriu. grali su još: Verbič, Uroš Matić, Santander, Antonsson, Roerslev, Tutu, Okore, Olsen, Amankva, Rojkjaer, Holse, Kristensen.

NEMA PARKERA: Ovo je moćni FRANCUSKI tim za EP, najveća PRETNJA Saletovim Orlovima (FOTO)