24.11.2018. 14:52
FK Real Madrid
FK Real Madrid / Izvor: Reuters

Premijerna utakmica 13. kola španskog šampionata.

Fudbaleri Eibara pobedili su Real Madrid sa 3:0 u prvoj utakmici 13. kola La Lige i tako prekinuli pobednički niz Los Blankosa od četiri meča u svim takmičenjima. Ujedno, ovo je i prvi poraz od kada je ekipu preuzeo Santijago Solari. Real je sada šesti na tabeli sa 20 bodova, dok Eibar ima dva manje i sedmi je.

SAMO ZA DEKOVE OČI: Uoči duela sa Vranjancima, Bata pričao o sudijama, Tumbi i Jankoviću (FOTO)

NIJE SAMO GAĆINOVIĆ: Evo ko je još u SVLAČIONICI ušao u sukob sa Krstajićem (FOTO)

Već u 17. minutu Gonzalo Eskalanate je dao gol za 1:0, a novi pogoci viđeni su u drugom poluvremenu. Serhio Enrih je povećao, a konačan rezultat je postavio Garsija Kike u 57. Na golu Eibara nije bilo Marka Dmitrovića koji je povređen.

Već u utorak, Real će gostovati u Ligi šampiona, Romi. Ovaj meč će odlučiti o prvom mestu. Na čelu tabele je Roma sa devet bodova, koliko ima i Real. Moskovski CSKA ima četiri, a Viktorija Plzenj jedan.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.