24.11.2018. 14:52
FK Real Madrid
ФК Реал Мадрид / Извор: Реутерс

Премијерна утакмица 13. кола шпанског шампионата.

Фудбалери Еибара победили су Реал Мадрид са 3:0 у првој утакмици 13. кола Ла Лиге и тако прекинули победнички низ Лос Бланкоса од четири меча у свим такмичењима. Уједно, ово је и први пораз од када је екипу преузео Сантијаго Солари. Реал је сада шести на табели са 20 бодова, док Еибар има два мање и седми је.

САМО ЗА ДЕКОВЕ ОЧИ: Уочи дуела са Врањанцима, Бата причао о судијама, Тумби и Јанковићу (ФОТО)

НИЈЕ САМО ГАЋИНОВИЋ: Ево ко је још у СВЛАЧИОНИЦИ ушао у сукоб са Крстајићем (ФОТО)

Већ у 17. минуту Гонзало Ескаланате је дао гол за 1:0, а нови погоци виђени су у другом полувремену. Серхио Енрих је повећао, а коначан резултат је поставио Гарсија Кике у 57. На голу Еибара није било Марка Дмитровића који је повређен.

Већ у уторак, Реал ће гостовати у Лиги шампиона, Роми. Овај меч ће одлучити о првом месту. На челу табеле је Рома са девет бодова, колико има и Реал. Московски ЦСКА има четири, а Викторија Плзењ један.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.