LA LIGA: Projektil Gudelja za tri boda Sevilje ni Rajković nije mogao da zaustavi (VIDEO)

15.10.2022. 21:05
Nemanja Gudelj
Nemanja Gudelj / Izvor: Profimedia

Pobeda Andalužana posle tri kola.

Fudbaleri Sevilje savladali su na gostovanju Majorku sa 1:0 (0:0) u meču devetog kola špnaske La Lige, a strelac fantastičnog gola bio je reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj.

“LUDILO MOZGA”! Srećnik iz Inđije “ko od šale” u jednom danu postao bogatiji za 719.000 DINARA!!!

SERIJA A: Vlahović odlučio derbi Juventusa i Torina (VIDEO)

NEĆE MOĆI BEZ NJEGA: Nejmar u ponedeljak mora da se pojavi pred sudom u Barseloni

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo prilika, a Majorka je propustila dve najbolje u prvih 10 minuta. Oba puta je Prats šutirao, ali je Bono oba puta dobro reagovao pa je na poluvremenu bilo 0:0. Sve je razmrdao Nemanja Gudel početkom drugog poluvremena. Reprezentativac Srbije povukao je loptu na polovini domaćina i odlučio se na udarac sa 30 metara pogodivši same rašlje nemoćnog kolege iz reprezentacije Predraga Rajkovića. Do kraja meča nije bilo promene rezultata, a Sevilja je ostvarila prvu pobedu posle tri kola.

U druga dva meča viđena su dva remija. Đirona i Kadiz odigrali su 1:1 u meču sa uzbudqivom završnicom. Kadiz je poveo preko Fernandeza u 46. minutu, da bi domaćinu bio poništen gol u 73. minutu zbog faula, kao i u 90. minutu zbog ofsajda. Ipak, duboko u sudijskoj nadokandi Đirona je dobila penal koji je u 90+11. minutu u gol pretvorio Stuani. Valenesija i Elče odigrali su 2:2 na Mestalji, a gosti su poveli iz penala u 29. minutu pošto je precizan bio Milja. Slepi miševi uspeli su da preokrenu do velikog odmora golovima Kavanija iz penala u 41. i 45+7. minutu prvog poluvremena. Ipak, gosti su stigli do boda u 65. minutu, a ponovo je strelac bio Milja.