ЛА ЛИГА: Пројектил Гудеља за три бода Севиље ни Рајковић није могао да заустави (ВИДЕО)

15.10.2022. 21:05
Nemanja Gudelj
Немања Гудељ / Извор: Профимедиа

Победа Андалужана после три кола.

Фудбалери Севиље савладали су на гостовању Мајорку са 1:0 (0:0) у мечу деветог кола шпнаске Ла Лиге, а стрелац фантастичног гола био је репрезентативац Србије Немања Гудељ.

“ЛУДИЛО МОЗГА”! Срећник из Инђије “ко од шале” у једном дану постао богатији за 719.000 ДИНАРА!!!

СЕРИЈА А: Влаховић одлучио дерби Јувентуса и Торина (ВИДЕО)

НЕЋЕ МОЋИ БЕЗ ЊЕГА: Нејмар у понедељак мора да се појави пред судом у Барселони

У првом полувремену није било много прилика, а Мајорка је пропустила две најбоље у првих 10 минута. Оба пута је Пратс шутирао, али је Боно оба пута добро реаговао па је на полувремену било 0:0. Све је размрдао Немања Гудел почетком другог полувремена. Репрезентативац Србије повукао је лопту на половини домаћина и одлучио се на ударац са 30 метара погодивши саме рашље немоћног колеге из репрезентације Предрага Рајковића. До краја меча није било промене резултата, а Севиља је остварила прву победу после три кола.

У друга два меча виђена су два ремија. Ђирона и Кадиз одиграли су 1:1 у мечу са uzbudqivom завршницом. Кадиз је повео преко Фернандеза у 46. минуту, да би домаћину био поништен гол у 73. минуту због фаула, као и у 90. минуту због офсајда. Ипак, дубоко у судијској надоканди Ђирона је добила пенал који је у 90 11. минуту у гол претворио Стуани. Валенесија и Елче одиграли су 2:2 на Местаљи, а гости су повели из пенала у 29. минуту пошто је прецизан био Миља. Слепи мишеви успели су да преокрену до великог одмора головима Каванија из пенала у 41. и 45 7. минуту првог полувремена. Ипак, гости су стигли до бода у 65. минуту, а поново је стрелац био Миља.