BAHAR JE IMAO ŠTA DA VIDI: Zvezdin rival iz LŠ igra ATOMSKI FUDBAL, totalna dominacija na strani (VIDEO)

03.09.2023. 21:12
Lajpcig
Lajpcig / Izvor: Foto: Youtube printscreen/Bundesliga / MN Press

Opasna partija Lajpciga.

U 3. rundi Bundeslige sastali su se Union Berlin i Lajpcig, gde su gosti ubedljivo slavili rezultatom 3:0.

VEČERNJA DREMKA ODBRANE PARTIZANA: Užasna reakcija već u 6. minutu i vođstvo IMT-a (VIDEO)

TRAGEDIJA NA PUTU PARAĆIN - ĆUPRIJA: Poginuo mladi fudbaler Napretka

HAOS U MOSTARU: Navijačka tuča pred derbi meč Premijer lige u ulici "Maršala Tita" (VIDEO)

Koliko je Lajpcig bio moćan u meču govori sama statistika i posed lopte od 64% na gostujućem terenu. Istini za volju tim iz Berlina je ostao sa igračem manje u 64. minutu nakon čega je Lajpcig kaznio sa dva gola.

U listu strelaca za Lajpcig su se upisali Ćavi Simons u 51. i Bendžamin Seško 85. i 87. minutu. Grupna faza Lige šampiona počinje 19. septembra, a Crvena zvezda će sa Lajpcigom prvi meč igrati 25. oktobra ove godine.

Prvi meč dana u nemačkoj ligi odigrali su Frankfurt i Keln, a meč se završio nerešenim rezultatom 1:1. Strelci su bili Nounkou kod tima iz Frankfurta i Kainc u dresu Kelna.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.