13°C
15.05.2024.
117.1155
108.571

SUDAR TITANA U 1/4 LŠ: Barsa razbila Napoli, a Bajern Čelsi! Vidite snimke golova - čak 9 ukupno (VIDEO)

08.08.2020. 23:00
Liga šampiona
Liga šampiona / Izvor: Foto: Youtube printscreen/pims118

Mnoštvo golova...

Poslednje dve utakmice osmine finala Lige šampiona odigrane su večeras i tako je formiran još jedan par četvrtfinala u kom će igrati Barselona i Bajern Minhen.

Barselona je uspela da u revanš meču savlada italijanski Napoli u gostima i to ubedljivim rezultatom 1:3 (prvi meč u Španiji završen je 1:1).

Ubedljivi su bili i njihovi protivnici iz Nemačke koji ih čekaju u četvrtfinalu. Bajern je i u revanšu savladao londonski Čelsi. Posle prve utakmice u kojoj su "plavci" na svom terenu izgubili 3:0, Bavarci su sada trijumfovali sa 4:1.

Liga šampiona se vratila, i donosi nam fantastičan fudbal

DOGORELO DO NOKATA: U Partizanu prelomili – OVO pojačanje ugasiće požar! Hitno ga dovesti!

TAKO ILI NIKAKO: Ivanović DOLAZI na Marakanu! Potrebno je da Zvezda ISPUNI ovaj USLOV!

Barselona je već na poluvremenu bila ubedljiva - vodila je sa 3:1, a čak im je i poništen pogodak Lea Mesija jer je Argentinac igrao rukom što je sudija video nakon pregledanja VAR snimka. Strelci za Katalonce bili su Kleman Lengle (10. minut na asistenciju Ivana Rakitića), Leo Mesi (23) i Luis Suarez iz penala (45+1), dok je za Napoli gol postigao Lorenco Insinje takođe iz penala (45+5).

U nastavku meča obe ekipe su se primirile što se golova tiče. Jedino je Napoli uspeo da zatrese mrežu u 81. minutu, ali je Arkadijuš Milik bio u ofsajdu.

Bavarci su na poluvremenu vodili sa 2:1 protiv Engleza. Levandovski je iz penala u 10. minutu načeo Čelsi, a drugi pogodag je delo Ivana Perišića (24). Tami Abraham je u 44. minutu uspeo da smanji na 2:1, a ekipi iz Londona je poništen pogodak u 28. minutu - "radio" je VAR, a mladi Kalum Hadson-Odoi bio je u ofsajdu.

Drugo poluvreme je ponovo bilo u znaku Bajerna koji je rutinski odrađivao posao sa desetkovanim Čelsijem. Korentin Toliso je povisio na 3:1 u 76. minutu, a četvrti gol ponovo je bilo delo Levandovskog (84).

Utakmice četvrtfinala Lige šampiona igraće se od 12. do 15. avgusta. Sve utakmice igraće se na stadionima Benfike i Sportinga, pred praznim tribinama.