СУДАР ТИТАНА У 1/4 ЛШ: Барса разбила Наполи, а Бајерн Челси! Видите снимке голова - чак 9 укупно (ВИДЕО)

08.08.2020. 23:00
Liga šampiona
Лига шампиона / Извор: Фото: Youtube printscreen/pims118

Мноштво голова...

Последње две утакмице осмине финала Лиге шампиона одигране су вечерас и тако је формиран још један пар четвртфинала у ком ће играти Барселона и Бајерн Минхен.

Барселона је успела да у реванш мечу савлада италијански Наполи у гостима и то убедљивим резултатом 1:3 (први меч у Шпанији завршен је 1:1).

Убедљиви су били и њихови противници из Немачке који их чекају у четвртфиналу. Бајерн је и у реваншу савладао лондонски Челси. После прве утакмице у којој су "плавци" на свом терену изгубили 3:0, Баварци су сада тријумфовали са 4:1.

Лига шампиона се вратила, и доноси нам фантастичан фудбал

ДОГОРЕЛО ДО НОКАТА: У Партизану преломили – ОВО појачање угасиће пожар! Хитно га довести!

ТАКО ИЛИ НИКАКО: Ивановић ДОЛАЗИ на Маракану! Потребно је да Звезда ИСПУНИ овај УСЛОВ!

Барселона је већ на полувремену била убедљива - водила је са 3:1, а чак им је и поништен погодак Леа Месија јер је Аргентинац играо руком што је судија видео након прегледања ВАР снимка. Стрелци за Каталонце били су Клеман Ленгле (10. минут на асистенцију Ивана Ракитића), Лео Меси (23) и Луис Суарез из пенала (45 1), док је за Наполи гол постигао Лоренцо Инсиње такође из пенала (45 5).

У наставку меча обе екипе су се примириле што се голова тиче. Једино је Наполи успео да затресе мрежу у 81. минуту, али је Аркадијуш Милик био у офсајду.

Баварци су на полувремену водили са 2:1 против Енглеза. Левандовски је из пенала у 10. минуту начео Челси, а други погодаг је дело Ивана Перишића (24). Тами Абрахам је у 44. минуту успео да смањи на 2:1, а екипи из Лондона је поништен погодак у 28. минуту - "радио" је ВАР, а млади Калум Хадсон-Одои био је у офсајду.

Друго полувреме је поново било у знаку Бајерна који је рутински одрађивао посао са десеткованим Челсијем. Корентин Толисо је повисио на 3:1 у 76. минуту, а четврти гол поново је било дело Левандовског (84).

Утакмице четвртфинала Лиге шампиона играће се од 12. до 15. августа. Све утакмице играће се на стадионима Бенфике и Спортинга, пред празним трибинама.