LIGA ŠAMPIONA: Bešiktaš u OSMINI finala! Mešanović ŠOKIRAO Moskvu! (VIDEO+FOTO)

Peto kolo.

U uvodnim mečevima 5. kola Lige šampiona nije bilo većih iznenađenja. Bešiktaš je remijem protiv Porta kolo pre kraja obezbedio evropsko proleće na elitnoj sceni, dok je Spartak iz Moskve razočarao protiv Maribora i doveo u pitanje prolaz u narednu rundu.

ODUVEK JE BIO RASADNIK FUDBALERA: Zemun dao Zvezdi i Partizanu više od 30 igrača (FOTO)

TRANSFER BOMBA U ŠPANIJI! Barselona u januaru dovodi bivšeg igrača Reala (FOTO)

Reprezentativac Srbije Duško Tošić odigrao je prvo poluvreme za Bešiktaš. Najbolju šansu za domaće u nastavku je imao Rajan Babel koji je u 58. minutu pogodio stativu.

Vođstvo gostima doneo je Felipe u 29. minutu, na dodavanje Rikarda, da bi u finišu poluvremena Taliska uspeo da izjednači, posle asistencije Toruna.

NOVA SMENA U SERIJI A: Legenda Lacija i Milana na klupi crno-belih (FOTO)

FIFA NEMA MILOSTI: Zbog korupcije ONI su DOŽIVOTNO izbačeni iz fudbala! (FOTO)

Spartak se obrukao u Moksvi protiv Maribora. Malo je nedostajalo da gosti u 50. minutu kazne promašaje domaćina, Šuler je pogodio stativu. Što tada Slovencima nije pošlo za rukom, kaznio je Ze Luis u 83. minutu meča.

I kada se činilo da će prvak Rusije doći do tri boda, na scenu je stupio rezervista Mešanović. U 83. minutu kročio je na teren, a samo 10 minuta kasnije pogodio za konačnih 1:1, koje su još više udaljile Moskovljane od nastavka takmičenja u Ligi šampiona.