ЛИГА ШАМПИОНА: Бешикташ у ОСМИНИ финала! Мешановић ШОКИРАО Москву! (ВИДЕО+ФОТО)

21.11.2017. 19:54
Tosic1
Тосиц1 / Извор: Реутерс

Пето коло.

У уводним мечевима 5. кола Лиге шампиона није било већих изненађења. Бешикташ је ремијем против Порта коло пре краја обезбедио европско пролеће на елитној сцени, док је Спартак из Москве разочарао против Марибора и довео у питање пролаз у наредну рунду.

ОДУВЕК ЈЕ БИО РАСАДНИК ФУДБАЛЕРА: Земун дао Звезди и Партизану више од 30 играча (ФОТО)

ТРАНСФЕР БОМБА У ШПАНИЈИ! Барселона у јануару доводи бившег играча Реала (ФОТО)

Репрезентативац Србије Душко Тошић одиграо је прво полувреме за Бешикташ. Најбољу шансу за домаће у наставку је имао Рајан Бабел који је у 58. минуту погодио стативу.

Вођство гостима донео је Фелипе у 29. минуту, на додавање Рикарда, да би у финишу полувремена Талиска успео да изједначи, после асистенције Торуна.

НОВА СМЕНА У СЕРИЈИ А: Легенда Лација и Милана на клупи црно-белих (ФОТО)

ФИФА НЕМА МИЛОСТИ: Због корупције ОНИ су ДОЖИВОТНО избачени из фудбала! (ФОТО)

Спартак се обрукао у Моксви против Марибора. Мало је недостајало да гости у 50. минуту казне промашаје домаћина, Шулер је погодио стативу. Што тада Словенцима није пошло за руком, казнио је Зе Луис у 83. минуту меча.

И када се чинило да ће првак Русије доћи до три бода, на сцену је ступио резервиста Мешановић. У 83. минуту крочио је на терен, а само 10 минута касније погодио за коначних 1:1, које су још више удаљиле Московљане од наставка такмичења у Лиги шампиона.