19°C
16.05.2024.
117.1192
107.5969

KAO DA IGRA PROTIV PETLIĆA: Mesi sa dva gola i asistencijom sam demolirao Atlantu (VIDEO)

26.07.2023. 08:26
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Reuters

Nije ni predaleko od petlića.

U drugom kolu Konkakaf Liga kupa Inter Majami ubedljivo je savladao Atlantu rezultatom 4:0, a junak trijumfa bio je Lionel Mesi.

"TERZIĆ TREBA DA ZNA..." Ostoja Mijailović ovim rečima stavio do znanja generalnom direktoru Zvezde

TORINO NA POTEZU: Inter želi Vanju Milinković-Savića

OTKAZUJE SE MEČ ZVEZDE I FIORENTINE?

U pobedi koja je Interu donela plasman u šesnaestinu finala ovog takmičenja Mesi je postigao dva gola i upisao asistenciju.

Zatresao je mrežu u osmom minutu posle sjajne asistencije Serhija Busketsa, kao nekada u Barseloni. Atlanta je tako postala jubilarni 100. rival na klupskoj sceni kojem je Mesi dao gol.

Novi gol Mesi postiže u 22. minutu. Nakon lepe akcije Tejlor odigrava povratnu i Argentinac rutinski završava posao za 2:0.

U finišu prvog poluvremena Inter stiže do 3:0 posle sjajnog gola Roberta Tejlora.

Isti igrač u 54. minutu postavlja konačan rezultat, a Mesi upisuje i svoju prvu asistenciju. Uposlio je Tejlora koji svojim drugim golom stavlja tačku na ovaj meč.

Inter Majami sledeći meč igra već u subotu, a protivnik je Kruz Azul.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Anđela Štimac, devojka Lirima Kastratija