КАО ДА ИГРА ПРОТИВ ПЕТЛИЋА: Меси са два гола и асистенцијом сам демолирао Атланту (ВИДЕО)

26.07.2023. 08:26
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Реутерс

Није ни предалеко од петлића.

У другом колу Конкакаф Лига купа Интер Мајами убедљиво је савладао Атланту резултатом 4:0, а јунак тријумфа био је Лионел Меси.

"ТЕРЗИЋ ТРЕБА ДА ЗНА..." Остоја Мијаиловић овим речима ставио до знања генералном директору Звезде

ТОРИНО НА ПОТЕЗУ: Интер жели Вању Милинковић-Савића

ОТКАЗУЈЕ СЕ МЕЧ ЗВЕЗДЕ И ФИОРЕНТИНЕ?

У победи која је Интеру донела пласман у шеснаестину финала овог такмичења Меси је постигао два гола и уписао асистенцију.

Затресао је мрежу у осмом минуту после сјајне асистенције Серхија Бускетса, као некада у Барселони. Атланта је тако постала јубиларни 100. ривал на клупској сцени којем је Меси дао гол.

Нови гол Меси постиже у 22. минуту. Након лепе акције Тејлор одиграва повратну и Аргентинац рутински завршава посао за 2:0.

У финишу првог полувремена Интер стиже до 3:0 после сјајног гола Роберта Тејлора.

Исти играч у 54. минуту поставља коначан резултат, а Меси уписује и своју прву асистенцију. Упослио је Тејлора који својим другим голом ставља тачку на овај меч.

Интер Мајами следећи меч игра већ у суботу, а противник је Круз Азул.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Анђела Штимац, девојка Лирима Кастратија