LIVERPUL JE U KANALU: Čelsi slavio na Enfildu, Maunt produbio krizu Redsa

04.03.2021. 23:12
FK Čelsi, Mejson Maunt
FK Čelsi, Mejson Maunt / Izvor: Reuters

Aktuelni šampion je prvi put u svojoj istoriji upisao pet uzastopnih poraza kod kuće u prvenstvu.

Fudbaleri Čelsija pobedili su Liverpul na Enfildu u derbiju 29. kola Premijer lige rezultatom 1:0 (1:0).

PODRŽI I TI JOKIĆA U OBARANJU NOVOG REKORDA: Jedan klik te deli od NAJVEĆEG BONUSA na svetu!

SANČEZ I LUKAKU VODE INTER KA SKUDETU: Neroazuri savladali Parmu na Enijo Tardiniju

KORONA U JUVENTUSU! Reprezentativac u izolaciji, propušta mečeve sa Lacijom i Portom

Najveće zasluge za trijumf gostiju pripadaju Mejsonu Mauntu. Engleski vezista je u 42. minutu postigao odlučujući gol na utakmici u kojoj je domaćin uputio prvi šut u okvir gola u 85. minutu.

Aktuelni šampion je prvi put u svojoj istoriji upisao pet uzastopnih poraza kod kuće u prvenstvu i sada sa 43 boda zauzima sedmu poziciju. Plavci su se popeli na četvrto mesto sa 47 poena.

Priliku da izađu iz krize, Redsi će imati sedmog marta kada na Enfild stiže Fulam. Čelsi dan kasnije dočekuje Everton.