Skip to main content
Romelu Lukaku, Aleksis Sančez

SANČEZ I LUKAKU VODE INTER KA SKUDETU: Neroazuri savladali Parmu na Enijo Tardiniju

Puleni Antonija Kontea nezaustavljivi na Čizmi.

Fudbaleri Intera savladali su Parmu kao gosti sa 2:1 u utakmici 25. kola Serije A. Heroj Neroazura na Enijo Tardiniju bio je dvostruki strelac Aleksis Sančez. Čileanac je oba pogotka postigao u drugom poluvremenu na asistencije Romela Lukakua.

PODRŽI I TI JOKIĆA U OBARANJU NOVOG REKORDA: Jedan klik te deli od NAJVEĆEG BONUSA na svetu!

KORONA U JUVENTUSU! Reprezentativac u izolaciji, propušta mečeve sa Lacijom i Portom

IBRAHIMOVIĆ JOŠ JEDNOM ODUŠEVIO SRBE: Slika na zidu NJEGOVE sobe zapalila društvene mreže (VIDEO)

Posle relativno mirnih prvih 45 minuta, prštalo je u nastavku. Inter je do vođstva stigao u 54. minutu. Lukaku se odlično zagradio ispred šesnaesterca Mlekadžija, uz dozu velike sreće lopta je stigla do Sančeza koji rutinski šalje loptu u mrežu.

Samo osam minuta kasnije, na semaforu je pisalo 2:0. Snažni Lukaku je istrčao skoro 40 metara i uposlio omalenog Čileanca, Aleksis sigurno matira Sepija.

Nadu Parmi doneo je Ernani u 71. minutu, ali ispostaviće se da je to bio samo utešni gol.

Inter se novim trijumfom učvrstio na prvoj poziciji Serije A sa 59 poena, šest više od gradskog rivala Milana i na dobrom je putu da osvoji Skudeto koji željno isščekuju još do sezone 2009/10.

Parma je na 19. mestu, Mlekadžijama se smeši ispadanje u Seriju B.