UMALO BRUKA LIVERPULA: Dijaz izvukao bod u poslednjim minutima

05.11.2023. 20:57
Luis Dijaz
Luis Dijaz / Izvor: Reuters

Umalo da završe sa 'nulom'.

Fudbaleri Liverpula i Lutona odigrali su nerešeno 1:1 u meču 11. kola Premijer lige.

DERBI 'EVROPLJANA' PRIPAO TSC-U: Čuka pala na svom terenu posle godinu dana, kiksnula i VojvodinaAleksandar Ćirković

TRENER NOVOG PAZARA SAMOUVEREN PRED DOLAZAK PARTIZANA: "U super smo stanju, jedva čekamo da počne"Siniša Dobrašinović

BOGDANOVIĆ U SVOM STILU: Zvezda je puna Kulibalija, to je pokazala u Evropi! Partizan će da bude prvi do kraja jeseni, a na proleće...Rade Bogdanović

Izabranici Jirgena Klopa bili su na rubu poraza u ovom meču, a spasio ih je Dijaz koji je postigao gol u 95. minutu. Tokom čitavog meča Liverpul je bio bolji rival i stvarao šanse, ali to nije uspeo da materijalizuje. Žota je imao dve dobre šanse, dok je Darvin Nunjez pogodio prečku.

Kazna je stigla u 80. minutu kada je posle centaršuta Ise Kaborea Tahit Čong smestio loptu u Alisonovu mrežu i doveo Luton u vođstvo.

Ipak, Liverpul je do kraja susreta intenzivirao napade, a nagrada je stigla u 95. minutu. Idealan centaršut poslao je Eliot, a mrežu Lutona pogodio je Luis Dijaz.

Nakon ovog kola Liverpul zauzima treće mesto sa 24 boda, dok je Luton na 17. mestu sa samo šest bodova na svom kontu.