УМАЛО БРУКА ЛИВЕРПУЛА: Дијаз извукао бод у последњим минутима

05.11.2023. 20:57
Luis Dijaz
Луис Дијаз / Извор: Реутерс

Умало да заврше са 'нулом'.

Фудбалери Ливерпула и Лутона одиграли су нерешено 1:1 у мечу 11. кола Премијер лиге.

ДЕРБИ 'ЕВРОПЉАНА' ПРИПАО ТСЦ-У: Чука пала на свом терену после годину дана, кикснула и ВојводинаAleksandar Ćirković

ТРЕНЕР НОВОГ ПАЗАРА САМОУВЕРЕН ПРЕД ДОЛАЗАК ПАРТИЗАНА: "У супер смо стању, једва чекамо да почне"SiniÅ¡a DobraÅ¡inović

БОГДАНОВИЋ У СВОМ СТИЛУ: Звезда је пуна Кулибалија, то је показала у Европи! Партизан ће да буде први до краја јесени, а на пролеће...Rade Bogdanović

Изабраници Јиргена Клопа били су на рубу пораза у овом мечу, а спасио их је Дијаз који је постигао гол у 95. минуту. Током читавог меча Ливерпул је био бољи ривал и стварао шансе, али то није успео да материјализује. Жота је имао две добре шансе, док је Дарвин Нуњез погодио пречку.

Казна је стигла у 80. минуту када је после центаршута Исе Кабореа Тахит Чонг сместио лопту у Алисонову мрежу и довео Лутон у вођство.

Ипак, Ливерпул је до краја сусрета интензивирао нападе, а награда је стигла у 95. минуту. Идеалан центаршут послао је Елиот, а мрежу Лутона погодио је Луис Дијаз.

Након овог кола Ливерпул заузима треће место са 24 бода, док је Лутон на 17. месту са само шест бодова на свом конту.