19°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

LUDILO U HUMSKOJ: Pala dva gola u duelu Partizana i Voždovca, već do 8. minuta (VIDEO)

09.08.2017. 20:14
Uroš Đurđević
Uroš Đurđević / Izvor: MN Press

U Humskoj na programu meč 4. kola.

U 7. minutu utakmice 4. kola Superlige Srbije poveo je Partizan, a strelac je Uroš Đurđević. Napadač crno-belih snažno je šutirao sa bele tačke, a golman Voždovca Zoran Popović je imao loptu na ruci. Ipak, nije uspeo da odbrani. Đurđević je postigao treći gol u sezoni.

LOV NA ZMAJEVE: Đukić ponovo menjao i IZNENADIO postavom, stranac ni na klupi! (SASTAVI)

TRANSFER KOJI JE UZBURKAO DUHOVE: Aranitović je došao u Partizan POD OVIM uslovima (FOTO)

Pre toga, penal je iznudio Marko Janković, a na osnovu snimka procenite da li je sudija Aleksandar Vasić bio u pravu.

I dok su se navijači crno-belih radovali, usledio je "hladan tuš" za njih. Već u 8. minutu je bilo 1:1. Strelac je bio Filip Stuparević.

PARTIZAN GA JE GODINAMA JURIO: Napadač potpisao za DRUGOLIGAŠA! (FOTO)