ЛУДИЛО У ХУМСКОЈ: Пала два гола у дуелу Партизана и Вождовца, већ до 8. минута (ВИДЕО)

09.08.2017. 20:14
Uroš Đurđević
Урош Ђурђевић / Извор: МН Press

У Хумској на програму меч 4. кола.

У 7. минуту утакмице 4. кола Суперлиге Србије повео је Партизан, а стрелац је Урош Ђурђевић. Нападач црно-белих снажно је шутирао са беле тачке, а голман Вождовца Зоран Поповић је имао лопту на руци. Ипак, није успео да одбрани. Ђурђевић је постигао трећи гол у сезони.

ЛОВ НА ЗМАЈЕВЕ: Ђукић поново мењао и ИЗНЕНАДИО поставом, странац ни на клупи! (САСТАВИ)

ТРАНСФЕР КОЈИ ЈЕ УЗБУРКАО ДУХОВЕ: Аранитовић је дошао у Партизан ПОД ОВИМ условима (ФОТО)

Пре тога, пенал је изнудио Марко Јанковић, а на основу снимка процените да ли је судија Александар Васић био у праву.

И док су се навијачи црно-белих радовали, уследио је "хладан туш" за њих. Већ у 8. минуту је било 1:1. Стрелац је био Филип Ступаревић.

ПАРТИЗАН ГА ЈЕ ГОДИНАМА ЈУРИО: Нападач потписао за ДРУГОЛИГАША! (ФОТО)