POMALO PORAŽAVAJUĆE: Znate li gde je i šta radi Marko Lazetić sada?! (VIDEO)

01.10.2023. 19:28
Marko Lazetić
Marko Lazetić / Izvor: MN Press

Nikako da ga krene.

AZ Alkmar je savladao Fortunu rezultatom 4:0 na AFAS stadionu u meču 7. kola holandskog prvenstva.

DOVEO PARTIZAN NA PRVO MESTO, PA ČESTITAO MLADENCIMA: Izjava Igora Duljaja koju će jedan par zauvek pamtiti

MAŠIO, MAŠIO I MAŠIO, A ONDA - POGODIO! Prvenac Kalulua za erupciju oduševljenja, i to kad je najbitnije (VIDEO)

LJULJAJ JAVORE: Ivanjičani nose tri boda iz Surdulice

Jordi Klasi otvorio je odbranu gostiju u nadoknadi prvog dela meča, a onda su usledila još tri pogotka u nastavku od kojih je jedan bio autogol fudbalera Fortune Dimitriosa Siovasa.

Do neprijatnog remija kod kuće sa Eraklesom četiri dana ranije, AZ je poput Ajndhovena imao svih pet pobeda u prvih pet kola. Sada su još jednom pokazali da su kvalitetan takmac u borbi za titulu.

Marko Lazetić, nekadašnji omladinac Crvene zvezde koji je kao 17-godišnjak prodat Milanu za 4,5 miliona evra, dobio je šansu u 89. minutu umesto Alena Halilovića u dresu Fortune.

Omladinski reprezentativac Srbije odigrao je ukupno 21 minut od kada je stigao u Fortunu na pozajmicu. Pre toga je bio poslat u Altah od strane Milana, ali ni tamo se nije upisao u strelce, kao ni u sedmostrukom šampionu Evrope.

Za sada poslednji gol u seniorskom fudbalu Lazetić je postigao u pobedi Crvene zvezde nad Kolubarom rezultatom 7:0 pre dve godine.