ПОМАЛО ПОРАЖАВАЈУЋЕ: Знате ли где је и шта ради Марко Лазетић сада?! (ВИДЕО)

01.10.2023. 19:28
Marko Lazetić
Марко Лазетић / Извор: МН Press

Никако да га крене.

АЗ Алкмар је савладао Фортуну резултатом 4:0 на АФАС стадиону у мечу 7. кола холандског првенства.

ДОВЕО ПАРТИЗАН НА ПРВО МЕСТО, ПА ЧЕСТИТАО МЛАДЕНЦИМА: Изјава Игора Дуљаја коју ће један пар заувек памтити

МАШИО, МАШИО И МАШИО, А ОНДА - ПОГОДИО! Првенац Калулуа за ерупцију одушевљења, и то кад је најбитније (ВИДЕО)

ЉУЉАЈ ЈАВОРЕ: Ивањичани носе три бода из Сурдулице

Јорди Класи отворио је одбрану гостију у надокнади првог дела меча, а онда су уследила још три поготка у наставку од којих је један био аутогол фудбалера Фортуне Димитриоса Сиоваса.

До непријатног ремија код куће са Ераклесом четири дана раније, АЗ је попут Ајндховена имао свих пет победа у првих пет кола. Сада су још једном показали да су квалитетан такмац у борби за титулу.

Марко Лазетић, некадашњи омладинац Црвене звезде који је као 17-годишњак продат Милану за 4,5 милиона евра, добио је шансу у 89. минуту уместо Алена Халиловића у дресу Фортуне.

Омладински репрезентативац Србије одиграо је укупно 21 минут од када је стигао у Фортуну на позајмицу. Пре тога је био послат у Алтах од стране Милана, али ни тамо се није уписао у стрелце, као ни у седмоструком шампиону Европе.

За сада последњи гол у сениорском фудбалу Лазетић је постигао у победи Црвене звезде над Колубаром резултатом 7:0 пре две године.