MIHA NA IVICI NERVNOG SLOMA: Zbog GLUPOSTI defanzivaca umalo SRCE da mu ISKOČI (VIDEO)

05.02.2017. 17:26
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: MN Press

Bikovi primili retko glup gol...

Fudbaleri Torina remizirali su u Empoliju u okviru 23. kola Serije A. Rezultat je posle iscrpljućujih 90 minuta bio 1:1.

Više razloga da žale imaju gosti koje sa klupe predvodi Siniša Mihajlović. Poveli su Bikovi u 11. minutu preko Belotija, koji je na sjajan način reagovao nakon centaršuta Adema Ljajića.

Ipak, u sam smiraj poluvremena, tačnije u drugom minutu sudijske nadoknade, šok za Sinišu Mihajlovića i igrače Torina, nakon jedne bezazlene situacije. Ajeti je imao loptu na sredini terena, i pokušao je da pošalje povratan pas ka golmanu Džou Hartu. I bilo bi sve kako je želeo, da teren nije pošteno nakvašen zbog kiše koja je padala tokom većeg dela meča, pa je lopta usporila pri prolasku kroz jednu baru, što je Pućareli iskoristio, došao do lopte, predriblao Harta i poravnao rezultat na 1:1.