МИХА НА ИВИЦИ НЕРВНОГ СЛОМА: Због ГЛУПОСТИ дефанзиваца умало СРЦЕ да му ИСКОЧИ (ВИДЕО)

05.02.2017. 17:26
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: МН Press

Бикови примили ретко глуп гол...

Фудбалери Торина ремизирали су у Емполију у оквиру 23. кола Серије А. Резултат је после исцрпљућујих 90 минута био 1:1.

Више разлога да жале имају гости које са клупе предводи Синиша Михајловић. Повели су Бикови у 11. минуту преко Белотија, који је на сјајан начин реаговао након центаршута Адема Љајића.

Ипак, у сам смирај полувремена, тачније у другом минуту судијске надокнаде, шок за Синишу Михајловића и играче Торина, након једне безазлене ситуације. Ајети је имао лопту на средини терена, и покушао је да пошаље повратан пас ка голману Џоу Харту. И било би све како је желео, да терен није поштено наквашен због кише која је падала током већег дела меча, па је лопта успорила при проласку кроз једну бару, што је Пућарели искористио, дошао до лопте, предриблао Харта и поравнао резултат на 1:1.