MITROGOL MAKAZICAMA KRUNISAO HET-TRIK: Mrežu tresao i Sergej (VIDEO)

23.10.2023. 22:34
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Foto: Printscreen/streamja

Srpsko veče...

Srpski napadač Aleksandar Mitrović zabeležio je het-trik za saudijski Al Hilal, u meču tamošnje Lige šampiona. Inače, domaćin iz Saudijske Arabije slavio je sa 6:0.

KAKO SU DO SADA POSLOVALI? Milan se pohvalio - prvi put u plusu nakon 17 godina!

ISTORIJSKI KOŠMAR: Ajaks otpustio trenera zbog užasavajućih rezultata, evo ko ga menja

Vešala, telo pacova i vreća para: Originalan način da se pozdravi bivši trener (VIDEO)

Mitrović je već u petom minutu Azijske Lige šampiona postigao pogodak protiv Mumbaja za 1:0.

Njegov saigrač Nejmar se povredio tokom reprezentativnih akcija prošle sedmice, ali Mitrogol nastavlja da rešeta mreže.

Isto je učinio i u 67. minutu. Asistent je bio identičan, samo što je Mitrović ovoga puta glavom savladao Furba Tempa Lačenpu.

U međuvremenu, u 75. minutu, u strelce se upisao i Sergej Milinković-Savić, da bi Mitrović 11. gol na 13. utakmici od dolaska iz londonskog Fulama postigao u 80. minutu i to na kakav način – makazicama (4:0).

Srpski veznjak je povisio prednost Al Hilala protiv indijskog predstavnika u Azijskoj Ligi šampiona – 3:0.

Sergej je gol postigao glavom, sa oko desetak metara, posle centaršuta Sauda Abdulhamida sa desne strane.

Sergej na svom kontu ima i dve asistencije od dolaska iz Lacija.

Na kraju, fenomenalnu partiju je krunisao asistencijom za Al Burajka u 82. minutu, da bi konačnih 6:0 u ovom meču grupe postavio Abdulelah Al Malki u petom minutu sudijske nadoknade vremena.