МИТРОГОЛ МАКАЗИЦАМА КРУНИСАО ХЕТ-ТРИК: Мрежу тресао и Сергеј (ВИДЕО)

23.10.2023. 22:34
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Фото: Printscreen/streamja

Српско вече...

Српски нападач Александар Митровић забележио је хет-трик за саудијски Ал Хилал, у мечу тамошње Лиге шампиона. Иначе, домаћин из Саудијске Арабије славио је са 6:0.

КАКО СУ ДО САДА ПОСЛОВАЛИ? Милан се похвалио - први пут у плусу након 17 година!

ИСТОРИЈСКИ КОШМАР: Ајакс отпустио тренера због ужасавајућих резултата, ево ко га мења

Вешала, тело пацова и врећа пара: Оригиналан начин да се поздрави бивши тренер (ВИДЕО)

Митровић је већ у петом минуту Азијске Лиге шампиона постигао погодак против Мумбаја за 1:0.

Његов саиграч Нејмар се повредио током репрезентативних акција прошле седмице, али Митрогол наставља да решета мреже.

Исто је учинио и у 67. минуту. Асистент је био идентичан, само што је Митровић овога пута главом савладао Фурба Темпа Лаченпу.

У међувремену, у 75. минуту, у стрелце се уписао и Сергеј Милинковић-Савић, да би Митровић 11. гол на 13. утакмици од доласка из лондонског Фулама постигао у 80. минуту и то на какав начин – маказицама (4:0).

Српски везњак је повисио предност Ал Хилала против индијског представника у Азијској Лиги шампиона – 3:0.

Сергеј је гол постигао главом, са око десетак метара, после центаршута Сауда Абдулхамида са десне стране.

Сергеј на свом конту има и две асистенције од доласка из Лација.

На крају, феноменалну партију је крунисао асистенцијом за Ал Бурајка у 82. минуту, да би коначних 6:0 у овом мечу групе поставио Абдулелах Ал Малки у петом минуту судијске надокнаде времена.