29.04.2024.
117.1527
109.2537

JOVANOVIĆ JE HEROJ IZRAELA: Gol Srbina u 93. minutu rešio derbi, a reakcija Krstajića je NEPROCENJIVA (VIDEO)

13.02.2022. 08:49
Mladen Krstajić i Đorđe Jovanović
Mladen Krstajić i Đorđe Jovanović / Izvor: Youtube Printscreen

Zanimljivo.

Đorđe Jovanović odlično je počeo svoju karijeru u Makabiju iz Tel Aviva, Srbin je posle gola u debitanskom meču, pogodio i u velikom gradskom derbiju protiv Hapoela (3:2) u gostima.

POSLE PRODUŽETAKA: Čelsi postao šampion sveta, a Haverc dežurni heroj (VIDEO)

ROSONERI SE RADUJU: U derbiju kola Inter i Napoli odigrali nerešeno (VIDEO)

MITRE, DA LI IMAŠ MERE?! U svom stilu pogodio mrežu, stigao do rekorda i DONEO POBEDU! Gromada (VIDEO)

Jovanović je utakmicu započeo sa klupe i na teren ušao u 56. minutu pri rezultatu 2:1 za Makabi Tel Aviv. U međuvremenu je Hapoel izjednačio na 2:2, a srpski napadač svojim pogotkom u nadoknadi rešio meč.

Dočekao je jedan centaršut, izbegao ofsajd zamku i mirno prevario golmana domaćih.

Zanimljiva je bila reakcija srpskog trenera Mladena Krstajića, na klupi izraelskog giganta, posle gola Jovanovića. Bivši selektor Srbije nije preterano slavio, bio je jako ozbiljan i skoncentrisan iako je njegov tim ovim pogotkom ostvario izuzetno bitnu pobedu.

Ovom pobedom Makabi se odlepio od svog gradskog rivala na osam bodova prednosti.