NIJE DOVOLJAN NI PENAL: Čukarički u 88. minutu kaznio Mladost

01.03.2023. 20:46
Luka Stojanović
Luka Stojanović / Izvor: MN Press

Spartak bolji od Novog Pazara.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su u Lučanima ekipu Mladosti rezultatom 1:0 (0:0) u meču 24. kola Superlige Srbije.

DOBIO DRES SA BROJEM 10: Pred derbi u Humsku stigao ON! Igrao je za ZVEZDU (FOTO)

ERAKOVIĆ NESTRPLJIV: Mnogo volim večite derbije, očekuje nas spektakl na Marakani

IZREČENA KAZNA: Murinjo "PRESKAČE" dva meča, a i moraće da iskešira značajnu sumu

Jedini gol na utakmici postigao je Luka Stojanović u 88. minutu. Mladost je mogla da povede u 54. minutu, ali Nikola Jojić nije iskoristio penal. Gosti su u finišu meča stigli do pobede pogotkom Stojanovića. Čukarički je trenutno treći na tabeli SLS sa 47 bodova, dok je Mladost na 14. mestu sa 20.

Spartak je pobedio Novi Pazar sa 2:0 (1:0) na domaćem terenu. Golove za Spartak postigli su Luka Bijelović u 22. i Nikola Srećković u 86. minutu. Spartak je trenutno na 12. mestu na tabeli sa 22 boda, dok je Novi Pazar šesti sa 41.

Napredak je ranije danas u Novom Sadu pobedio Mladost 1:0.