НИЈЕ ДОВОЉАН НИ ПЕНАЛ: Чукарички у 88. минуту казнио Младост

01.03.2023. 20:46
Luka Stojanović
Лука Стојановић / Извор: МН Press

Спартак бољи од Новог Пазара.

Фудбалери Чукаричког савладали су у Лучанима екипу Младости резултатом 1:0 (0:0) у мечу 24. кола Суперлиге Србије.

ДОБИО ДРЕС СА БРОЈЕМ 10: Пред дерби у Хумску стигао ОН! Играо је за ЗВЕЗДУ (ФОТО)

ЕРАКОВИЋ НЕСТРПЉИВ: Много волим вечите дербије, очекује нас спектакл на Маракани

ИЗРЕЧЕНА КАЗНА: Мурињо "ПРЕСКАЧЕ" два меча, а и мораће да искешира значајну суму

Једини гол на утакмици постигао је Лука Стојановић у 88. минуту. Младост је могла да поведе у 54. минуту, али Никола Јојић није искористио пенал. Гости су у финишу меча стигли до победе поготком Стојановића. Чукарички је тренутно трећи на табели СЛС са 47 бодова, док је Младост на 14. месту са 20.

Спартак је победио Нови Пазар са 2:0 (1:0) на домаћем терену. Голове за Спартак постигли су Лука Бијеловић у 22. и Никола Срећковић у 86. минуту. Спартак је тренутно на 12. месту на табели са 22 бода, док је Нови Пазар шести са 41.

Напредак је раније данас у Новом Саду победио Младост 1:0.