NJUKASL SRUŠIO "ĐAVOLE": Ovo se Mančesteru dugo nije dogodilo (VIDEO)

02.12.2023. 23:33
FK Mančester junajted
FK Mančester junajted / Izvor: Profimedia

Bez datog gola na tri utakmice.

Fudbaleri Njukasla pobedili su Mančester junajted u derbiju 14. kola Premijer lige rezultatom 1:0 (0:0)!

KONAČNO!!! Luka Jović posle više od pola godine postigao gol (VIDEO)Luka Jović

KONAČNO!!! Luka Jović posle više od pola godine postigao gol (VIDEO)

”MOGLI SMO DA DOBIJEMO I NEKOG JAČEG”: Kapiten Tadić se oglasio nakon žreba za EURO!Dušan Tadić

PIKSI PORUČIO IZ HAMBURGA: Nema potrebe da se plašimo bilo kogaDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

PIKSI PORUČIO IZ HAMBURGA: Nema potrebe da se plašimo bilo koga

Domaćin je bio opasniji rival i tu svoju bolju igru krunisao je golom Entonija Gordona u 65. minutu, na asistenciju Kirana Tripijea.

Upravo je Tripije bio najboliži golu u prvom poluvremenu. Odlično je u 38. izveo slobodan udarac, lopta se od prečke odbila o zemlju i vratila se u polje.

Isak i Almiron su u 17. i 21. minutu bili blizu gola, kao i Luis Majli, dok je Junajted u 89. mogao da dođe do boda. Ipak, pogodak je poništen zato što je lopta posle šuta Antonija zakačila Megvajera koji je bio u ofsajdu.

Njukasl je ovom pobedom preskočio Junajted na tabeli. Sada imaju 26 bodova, dva više od pomenutog rivala.

Inače, Junajtedu je ovo treća utakmica bez postignutog gola, što se "crvenim đavolima" nije dogodilo od daleke, daleke 1997. godine, navode engleski mediji.