NOVI PROBLEM ZA ORLOVE: Tumbaković ostao bez još jednog ADUTA!

29.09.2019. 15:36
Ljubiša Tumbaković
Ljubiša Tumbaković / Izvor: Profimedia

Neočekivan peh.

Fudbaleri Napolija savladali su Brešu sa 2:1 u šestom kolu Serije "A" i nastavili trku sa šampionom Juventusom i liderom Interom.

HONDA MOŽE DA BIRA: Voždovac dobio konkurenciju

ŠPANCI PIŠU: Ovaj klub UZIMA titulu Partizanu i Zvezdi (FOTO)

DUGO ĆE PAMTITI MEČ PROTIV MAČVE: Kanjas dao gol i ušao u ISTORIJU Zvezde

Tim pod Vezuvom poveo je golom Dirsa Mertensa u 13. minutu, dok je pobedu potvrdio Kostas Manolas u četvtrom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena. Prethodno je izveden korner, Nikola Maksimović je glavom spustio loptu do Grka, koji je sigurno zatresao mrežu.

Manolas je bio strelac i u 19. minutu, ali je njegov pogodak poništen zbog igranja rukom. Utešni gol za Brešu dao je Mario Baloteli u 67. minutu, posle asistencije Donelija.

Nikola Maksimović
Nikola Maksimović / Izvor: MN Press

Ono što je loše za selektora Srbije Ljubišu Tumbakovića je informacija da se reprezentativac Orlova Nikola Maksimović povredio se sredinom drugog poluvremena, zbog čega je zamenjen. Prema prvim procenama došlo je do istegnuća mišića, ali će se više znati posle detaljnih pregleda.

LUKA STIGAO RUNIJA! Milivojević u POTERI za VELIKOM LEGENDOM Premijer lige (FOTO)

OGLASIO SE MILAN BORJAN: Golman Zvezde o Večitom derbiju, krizi rezultata i šefu Milojeviću

SKANDALČINA: Poznati glumac na televiziji Vladimira Stojkovića nazvao MUSTAFA! (VIDEO)

U svakom slučaju, male su šanse da Maksimovića vidimo u predstojećim oktobarskim duelima protiv Paragvaja i Litvanije.

Pogledajte kako izgleda čileanska sportska novinarka Natalija Mandiola.