НОВИ ПРОБЛЕМ ЗА ОРЛОВЕ: Тумбаковић остао без још једног АДУТА!

29.09.2019. 15:36
Ljubiša Tumbaković
Љубиша Тумбаковић / Извор: Профимедиа

Неочекиван пех.

Фудбалери Наполија савладали су Брешу са 2:1 у шестом колу Серије "А" и наставили трку са шампионом Јувентусом и лидером Интером.

ХОНДА МОЖЕ ДА БИРА: Вождовац добио конкуренцију

ШПАНЦИ ПИШУ: Овај клуб УЗИМА титулу Партизану и Звезди (ФОТО)

ДУГО ЋЕ ПАМТИТИ МЕЧ ПРОТИВ МАЧВЕ: Кањас дао гол и ушао у ИСТОРИЈУ Звезде

Тим под Везувом повео је голом Дирса Мертенса у 13. минуту, док је победу потврдио Костас Манолас у четвтром минуту судијске надокнаде првог полувремена. Претходно је изведен корнер, Никола Максимовић је главом спустио лопту до Грка, који је сигурно затресао мрежу.

Манолас је био стрелац и у 19. минуту, али је његов погодак поништен због играња руком. Утешни гол за Брешу дао је Марио Балотели у 67. минуту, после асистенције Донелија.

Nikola Maksimović
Никола Максимовић / Извор: МН Press

Оно што је лоше за селектора Србије Љубишу Тумбаковића је информација да се репрезентативац Орлова Никола Максимовић повредио се средином другог полувремена, због чега је замењен. Према првим проценама дошло је до истегнућа мишића, али ће се више знати после детаљних прегледа.

ЛУКА СТИГАО РУНИЈА! Миливојевић у ПОТЕРИ за ВЕЛИКОМ ЛЕГЕНДОМ Премијер лиге (ФОТО)

ОГЛАСИО СЕ МИЛАН БОРЈАН: Голман Звезде о Вечитом дербију, кризи резултата и шефу Милојевићу

СКАНДАЛЧИНА: Познати глумац на телевизији Владимира Стојковића назвао МУСТАФА! (ВИДЕО)

У сваком случају, мале су шансе да Максимовића видимо у предстојећим октобарским дуелима против Парагваја и Литваније.

Погледајте како изгледа чилеанска спортска новинарка Наталија Мандиола.