NOVINARKA JE PITALA BOŽOVIĆA ZA KATAIJA: Pogledajte šta je GROF odgovorio (VIDEO)

28.08.2016. 19:28
Miodrag Božović
Miodrag Božović / Izvor: MN Press

Crveno-beli savladali su kao gosti Novi Pazar (1:4).

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su kao gosti novu pobedu u 7. kolu Superlige Srbije, savladavši Novi Pazar sa 1:4. Strelci su bili Aleksandar Luković iz penala u 24. minutu, Petar Orlandić (32), a u nastavku pogotke su postigli još Džon Ruiz (86) i Dušan Anđelković (102). Jedini strelac za domaće bio je Anid Travančić u 93. minutu.

Utakmica je u 63. minutu prekinuta posle sudara Predraga Sikimića sa golmanom domaćih Mladenom Živkovićem. Golmana Novog Pazara hitna pomoć je odvezla sa stadiona, a napadač crveno-belih je dobio direktan crveni karton. Prekid je trajao 20-ak minuta jer su navijači domaćih gađali klupu gostiju, pa je žandarmerija morala da utrči na teren.

Posle utakmice trener gostiju Miodrag Božović rekao je da je zadovoljan igrom svog tima.

- Bilo je važno da pobedimo posle poraza u Ligi Evrope da bi povratili atmosferu, zadovoljan sam prikazanim. Za Kataija još ništa ne znam, da li ostaje ili odlazi, imamo dosta kvalitetnih igrača, svi će dobiti šansu koju će verovatno pokušati da iskoriste - istakao je trener crveno-belih.