НОВИНАРКА ЈЕ ПИТАЛА БОЖОВИЋА ЗА КАТАИЈА: Погледајте шта је ГРОФ одговорио (ВИДЕО)

28.08.2016. 19:28
Miodrag Božović
Миодраг Божовић / Извор: МН Press

Црвено-бели савладали су као гости Нови Пазар (1:4).

Фудбалери Црвене звезде забележили су као гости нову победу у 7. колу Суперлиге Србије, савладавши Нови Пазар са 1:4. Стрелци су били Александар Луковић из пенала у 24. минуту, Петар Орландић (32), а у наставку поготке су постигли још Џон Руиз (86) и Душан Анђелковић (102). Једини стрелац за домаће био је Анид Траванчић у 93. минуту.

Утакмица је у 63. минуту прекинута после судара Предрага Сикимића са голманом домаћих Младеном Живковићем. Голмана Новог Пазара хитна помоћ је одвезла са стадиона, а нападач црвено-белих је добио директан црвени картон. Прекид је трајао 20-ак минута јер су навијачи домаћих гађали клупу гостију, па је жандармерија морала да утрчи на терен.

После утакмице тренер гостију Миодраг Божовић рекао је да је задовољан игром свог тима.

- Било је важно да победимо после пораза у Лиги Европе да би повратили атмосферу, задовољан сам приказаним. За Катаија још ништа не знам, да ли остаје или одлази, имамо доста квалитетних играча, сви ће добити шансу коју ће вероватно покушати да искористе - истакао је тренер црвено-белих.