OVAKO JE SVE POČELO: Pogledajte NAPAD na klupu ZVEZDE u Novom Pazaru (VIDEO)

28.08.2016. 19:58
Fk Crvena zvezda
Fk Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Derbi meč sedmog kola Superlige obliovao incidentima.

Utakmica između Novog Pazara i Crvene zvezde bila je prekinuta skoro 20 minuta, jer su novopazarski navijači gađali topovskim udarima i stolicama klupu gostiju iz Beograda.

SKANDAL U NOVOM PAZARU: Golman domaćih završio u HITNOJ, utakmica PREKINUTA! (VIDEO)

Navijači Novog Pazara su bili revoltirani zbog toga što je Predrag Sikimića kopačkom zakačio golmana Mladena Živkovića, pa su zasuli topovskim udarima i stolicama klupu sa rezervnim igračima Crvene zvezde i stručni štab.

NOVINARKA JE PITALA BOŽOVIĆA ZA KATAIJA: Pogledajte šta je GROF odgovorio (VIDEO)

Sikimić je dobio direktan crveni karton, a golman domaćina je kolima hitne pomoći odvezen.

Sudija Milan Ilić odlučio da prekine susret u 63. minutu, a nastavljen je posle više od 17 minuta.

PENAL I PROTESTI: Zvezda vodi u Novom Pazaru (VIDEO)

Odmah posle incidenata pripadnici Žandarmerije obezbedili su prostor kod klupe Crvene zvezde.

Crveno-beli su slavili sa 4:1 i šestom pobedom u nizu još više učvrstili prvo mesto na tabeli.