OVO ĆE ZANIMATI GROBARE: Igrali su Malatija i Olimpija, evo ko je BLIŽI dvomeču sa Partizanom (VIDEO)

25.07.2019. 20:54
Grobari
Grobari / Izvor: MN Press

Bilo je veoma uzbudljivo.

Fudbaleri Malatije i Olimpije remizirali su u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope rezultatom 2:2 (1:1). Ovo je svakako rezultat koji više odgovara Ljubljančanima, a bolji iz dvomeča igraće protiv Partizana u narednoj rundi, ukoliko crno-beli uspeju da eliminišu Konahs Ki iz Velsa.

KVALIFIKACIJE ZA LE: Konahs Ki - Partizan 0:0 (UŽIVO)

MIJAILOVIĆ OTKRIO PLANOVE: Grobari će biti IZNENAĐENI

BRUTALAN ODGOVOR IZ HUMSKE: Partizan OŠTRO reagovao na Zvezdine navode

Ante Vukušić je doveo Slovence u vođstvo, već u 13. minutu. Turci su poravnali bizarnim golom Mina Meze, sedam minuta kasnije. Posle šuta sa dobrih 40 metara, lopta je zakačila Mezu koji je skrenuo taman toliko da prevari golmana gostiju.

Jahović je sredinom drugog dela doneo preokret domaćima, iz kaznenog udarca, ali je Savić u 74. minutu postavio konačan rezultat.

Revanš u Ljubljani na programu je za sedam dana.

Pogledajte kako izgleda Dragana Rukavina, supruga reprezentativca Srbije Antonija Rukavine