ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ГРОБАРЕ: Играли су Малатија и Олимпија, ево ко је БЛИЖИ двомечу са Партизаном (ВИДЕО)

25.07.2019. 20:54
Grobari
Гробари / Извор: МН Press

Било је веома узбудљиво.

Фудбалери Малатије и Олимпије ремизирали су у првом мечу другог кола квалификација за Лигу Европе резултатом 2:2 (1:1). Ово је свакако резултат који више одговара Љубљанчанима, а бољи из двомеча играће против Партизана у наредној рунди, уколико црно-бели успеју да елиминишу Конахс Ки из Велса.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛЕ: Конахс Ки - Партизан 0:0 (УЖИВО)

МИЈАИЛОВИЋ ОТКРИО ПЛАНОВЕ: Гробари ће бити ИЗНЕНАЂЕНИ

БРУТАЛАН ОДГОВОР ИЗ ХУМСКЕ: Партизан ОШТРО реаговао на Звездине наводе

Анте Вукушић је довео Словенце у вођство, већ у 13. минуту. Турци су поравнали бизарним голом Мина Мезе, седам минута касније. После шута са добрих 40 метара, лопта је закачила Мезу који је скренуо таман толико да превари голмана гостију.

Јаховић је средином другог дела донео преокрет домаћима, из казненог ударца, али је Савић у 74. минуту поставио коначан резултат.

Реванш у Љубљани на програму је за седам дана.

Погледајте како изгледа Драгана Рукавина, супруга репрезентативца Србије Антонија Рукавине