NOVI PORAZ CRNO-BELIH: Naivni Partizan položio oružje pred Dinamom

02.02.2022. 15:47
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Rusi bolji.

Fudbaleri Partizana poraženi su na trećoj pripremnoj utakmici u Beleku, od crno-belih je bio bolji Dinamo iz Moskve (2:1).

VELIKI PREOKRET: Marko Janković pred potpisom!

"ON NIKADA NIJE BROJAO KOPČE PO SVOM TELU" Poetske reči predsednika Partizana na predstavljanju Jevtovića

STANOJEVIĆ TRLJA RUKE: Partizan dobio žestoko pojačanje za trku sa Zvezdom

Prva prilika na meču i odmah gol. Fomin je pogodio iz slobodnog udarca, ostaje pitanje da li je Popović mogao bolje da namesti živi zid.

Partizan je u nastavku dominirao, ređale su se šanse pred golom Dinama, a najbolju u prvih 45 minuta je imao Vujačić posle kornera, ali je njegov pokušaj prošao pored stative.

U drugom poluvremenu ista priča, ređaju se šanse pred golom Moskovljana. Rikardo je prvo šutirao iskosa malo pored stative, da bi u 61. minutu uspeo da zatrese mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Ipak četiri minuta kasnije nije bilo sumnje. Bibras Natho se najbolje snašao posle karambola u šesnaestercu i glavom pogodio praznu mrežu.

Sve promašaje Partizana kaznio je Galkin. Naivno su odreagovali crno-beli posle jednog kornera u 88. minutu i fudbaler Dinama je dočekao loptu na ivici šesnaesterca i doneo pobedu svom timu.

Ovo je ekipi Aleksandra Stanojevića bio treći pripremni meč u Beleku.