НОВИ ПОРАЗ ЦРНО-БЕЛИХ: Наивни Партизан положио оружје пред Динамом

02.02.2022. 15:47
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Руси бољи.

Фудбалери Партизана поражени су на трећој припремној утакмици у Белеку, од црно-белих је био бољи Динамо из Москве (2:1).

ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ: Марко Јанковић пред потписом!

"ОН НИКАДА НИЈЕ БРОЈАО КОПЧЕ ПО СВОМ ТЕЛУ" Поетске речи председника Партизана на представљању Јевтовића

СТАНОЈЕВИЋ ТРЉА РУКЕ: Партизан добио жестоко појачање за трку са Звездом

Прва прилика на мечу и одмах гол. Фомин је погодио из слободног ударца, остаје питање да ли је Поповић могао боље да намести живи зид.

Партизан је у наставку доминирао, ређале су се шансе пред голом Динама, а најбољу у првих 45 минута је имао Вујачић после корнера, али је његов покушај прошао поред стативе.

У другом полувремену иста прича, ређају се шансе пред голом Московљана. Рикардо је прво шутирао искоса мало поред стативе, да би у 61. минуту успео да затресе мрежу, али је гол поништен због офсајда.

Ипак четири минута касније није било сумње. Бибрас Natho се најбоље снашао после карамбола у шеснаестерцу и главом погодио празну мрежу.

Све промашаје Партизана казнио је Галкин. Наивно су одреаговали црно-бели после једног корнера у 88. минуту и фудбалер Динама је дочекао лопту на ивици шеснаестерца и донео победу свом тиму.

Ово је екипи Александра Станојевића био трећи припремни меч у Белеку.