16°C
13.05.2024.
117.1197
108.716

PARTIZAN SILOVIT NA STARTU: Sneg nije smetao crno-belima, mreža Borčana puna do VRHA (VIDEO + GALERIJA)

18.01.2017. 13:21
Tavamba
Tavamba / Izvor: Foto: Srbija Danas/Saša Džambić

Utakmica odigrana na popularnoj "Blatuši".

Fudbaleri Partizana su odmah silovito krenuli - izabranici Marka Nikolića su u prvoj utakmici u 2017. godini pobedili BSK iz Borče čak sa 6:1, iako su gosti poveli na pomoćnom terenu stadiona crno-belih, legendarnoj "Blatuši" koja je sad teren sa veštačkom podlogom. Utakmica je odigrana po vejavici, ali je i pored toga više od 100 navijača Partizana došlo da vidi debi izabranika Marka Nikolića u 2017. godini.

BEZOBRAZNA HRVATICA HTELA DA POKRADE VIKTORA: Njegova reakcija će vas ZADIVITI! (VIDEO)

Izabranici Marka Nikolića su se dobro snašli i u nefudbalskim uslovima. Gosti su poveli u 4. minutu, ali je već na poluvremenu bilo 3:1 za Partizan. U drugom delu igre trener Marko Nikolić je poslao na teren kompletno drugačiji sastav koji je takođe veoma ozbiljno pristupio utakmici. Dva gola za Partizan postigao je Uroš Đurđević, a strelci su bili i Jevtović, Alen Stevanović, Božinov i Đorđe Jovanović

NAJVEĆA SENZACIJA U MELBURNU: Ispao favorit kojeg Novak pamti po zlu (FOTO)

POLA MILIONA ZA VELEMAJSTORA: Zvezda sprema transfer decenije zbog kojeg će „Marakana“ biti puna! (FOTO)

Za crno-bele je debitovao Leandre Tavamba. Kamerunac nije postigao gol, ali je sa nekoliko poteza nagovestio da bi mogao da bude odličan u tandemu sa Urošem Đurđevićem. Leonardo nije igrao za Partizan.

NOVI RAT VEČITIH: Zvezda krade Partizanu igrača iz SERIJE A? (FOTO)

PARTIZAN - BSK BORČA 6:1 (3:1)
STRELCI: Đurđević 21, 34, Jevtović 37, Stevanović 56, Božinov 60, Jovanović 78 - Kiković 4. Pomoćni teren stadiona Partizana. Sudija: Srđan Jovanović.

PARTIZAN – 1. poluvreme: Kljajić, Vulićević, Bogosavac, Milenković, Ćirković, Jevtović, Damjanović, Đuričković, Đurđević, Tavamba, Mihajlović.
PARTIZAN – 2. poluvreme: Stevanović Nemanja, Radin, Miletić, Ostojić, Bošnjak, Marjanović, Everton, Stevanović Alen, Jovanović (od 80. Petrov), Janković, Božinov.

BSK BORČA:  Šegavac, Antonijević, Todorić, Cvetković, Marinković, Kiković, Jokić, Gojković, Žerađanin, Baletić, Džugurić. Igrali su još: Bogdanović, Vančagović, Obadović, Pađen, Furtula, Malidžan, Mačković, Janković, Aćimov, Dabić, Žmirić, Vujadinović.