ПАРТИЗАН СИЛОВИТ НА СТАРТУ: Снег није сметао црно-белима, мрежа Борчана пуна до ВРХА (ВИДЕО + ГАЛЕРИЈА)

18.01.2017. 13:21
Tavamba
Тавамба / Извор: Фото: Србија Данас/Саша Џамбић

Утакмица одиграна на популарној "Блатуши".

Фудбалери Партизана су одмах силовито кренули - изабраници Марка Николића су у првој утакмици у 2017. години победили БСК из Борче чак са 6:1, иако су гости повели на помоћном терену стадиона црно-белих, легендарној "Блатуши" која је сад терен са вештачком подлогом. Утакмица је одиграна по вејавици, али је и поред тога више од 100 навијача Партизана дошло да види деби изабраника Марка Николића у 2017. години.

БЕЗОБРАЗНА ХРВАТИЦА ХТЕЛА ДА ПОКРАДЕ ВИКТОРА: Његова реакција ће вас ЗАДИВИТИ! (ВИДЕО)

Изабраници Марка Николића су се добро снашли и у нефудбалским условима. Гости су повели у 4. минуту, али је већ на полувремену било 3:1 за Партизан. У другом делу игре тренер Марко Николић је послао на терен комплетно другачији састав који је такође веома озбиљно приступио утакмици. Два гола за Партизан постигао је Урош Ђурђевић, а стрелци су били и Јевтовић, Ален Стевановић, Божинов и Ђорђе Јовановић

НАЈВЕЋА СЕНЗАЦИЈА У МЕЛБУРНУ: Испао фаворит којег Новак памти по злу (ФОТО)

ПОЛА МИЛИОНА ЗА ВЕЛЕМАЈСТОРА: Звезда спрема трансфер деценије због којег ће „Маракана“ бити пуна! (ФОТО)

За црно-беле је дебитовао Леандре Тавамба. Камерунац није постигао гол, али је са неколико потеза наговестио да би могао да буде одличан у тандему са Урошем Ђурђевићем. Леонардо није играо за Партизан.

НОВИ РАТ ВЕЧИТИХ: Звезда краде Партизану играча из СЕРИЈЕ А? (ФОТО)

ПАРТИЗАН - БСК БОРЧА 6:1 (3:1)
СТРЕЛЦИ: Ђурђевић 21, 34, Јевтовић 37, Стевановић 56, Божинов 60, Јовановић 78 - Киковић 4. Помоћни терен стадиона Партизана. Судија: Срђан Јовановић.

ПАРТИЗАН – 1. полувреме: Кљајић, Вулићевић, Богосавац, Миленковић, Ћирковић, Јевтовић, Дамјановић, Ђуричковић, Ђурђевић, Тавамба, Михајловић.
ПАРТИЗАН – 2. полувреме: Стевановић Немања, Радин, Милетић, Остојић, Бошњак, Марјановић, Евертон, Стевановић Ален, Јовановић (од 80. Петров), Јанковић, Божинов.

БСК БОРЧА:  Шегавац, Антонијевић, Тодорић, Цветковић, Маринковић, Киковић, Јокић, Гојковић, Жерађанин, Балетић, Џугурић. Играли су још: Богдановић, Ванчаговић, Обадовић, Пађен, Фуртула, Малиџан, Мачковић, Јанковић, Аћимов, Дабић, Жмирић, Вујадиновић.