17°C
06.05.2024.
117.1117
109.3684

PRŠTALO U HUMSKOJ: Na trening meču Partizana viđeno pet golova, dva penala i crveni karton (VIDEO)

16.05.2020. 11:05 17:13
h
h / Izvor: Foto: FK Partizan

Dinamična utakmica.

Prvi put posle dva meseca, fudbaleri Partizana su izašli na teren stadiona u Humskoj, a izabranici Sava Miloševića igrali su trening meč podeljeni između sebe u dve ekipe - Crne i Bele. Utakmicu je obeležio veliki broj golova, bezrezervna borba i puno duela, a pobedu su odneli Beli rezultatom 3:2.

Jedini gol u prvom poluvremenu (oba su trajala po 35 minuta) postigao je Filip Stevanović u 27. minutu kada je Bele doveo u vođstvo. Prednost svog tima je duplirao Umar Sadik u drugom minutu nastavka, ali je samo tri minuta kasnije prvi pogodak za Crne postigao Bojan Matić iz jedanaesterca. Rezultat je u 55. minutu poravnao Takuma Asano, ali je pobedu Belima doneo Bibras Natho sa bele tačke pet minuta kasnije. Da je napetost bila velika, pokazalo je i to što je štoper Crnih Strahinja Pavlović isključen zbog prigovora u završnici meča.

POTRESNE SCENE SA GROBLJA: Partizanovci MASOVNO došli da se oproste od Miše Tumbasa (VIDEO)

TIM BILDING PARTIZANA: Crno-beli OTIŠLI iz Beograda!

SALE OTVORIO DUŠU: Grobarima sam ostao DUŽAN!

Tok meča možete ispratiti u nastavku.

KRAJ:
Beli su trijumfovali rezultatom 3:2.
65. minut:
Nova nevolja za Crne. Strahinja Pavlović je isključen zbog prigovora, pa će njegov tim do kraja meča igrati sa igračem manje.
61. minut:
Umalo da Denis Stojković ponovo odvede Bele na "plus dva", ali je pogodio samo stativu.
60. minut:
GOL 2:3! Beli ponovo vode! Strelac je Birbas Natho koji je bio precizan iz penala.
55. minut:
GOL 2:2! Izjednačenje Crnima doneo je Takuma Asano.
45. minut:
Nova izmena kod Belih, Nikola Štulić je zamenio Umara Sadika.
40. minut:
GOL 1:2! Prednost Belih je prepolovio Bojan Matić sa bele tačke, nakon što je penal iznudio Đorđe Ivanović.
37. minut:
GOL 0:2! Umar Sadik je u mrežu sproveo loptu koju je u srce šesnaesterca ubacio Danijel Stojković.
POLUVREME:
Gotov je prvi deo igre koji je trajao 35 minuta. Beli vode rezultatom 1:0 golom Filipa Stevanovića u 28. minutu.
28. minut:
GOL 0:1! Beli vode! Filip Stevanović je zatresao mrežu svog prezimenjala Nemanje. Primio je loptu po levoj strani, utrčao u šesnaesterac i sa čuvarom na leđima dijagonalom po zemlji poslao loptu u mrežu.
18. minut:
Izmena kod Belih, Lutovac je izašao zbog povrede, a zamenio ga je Denis Stojković.
14. minut:
Nemanja Stevanović je zaustavio Sadikov pokušaj.
12. minut:
Šansu za Crne je sada imao Strahinja Pavlović koji je šutirao posle kornera, ali je Vladimir Stojković bio siguran.