ПРШТАЛО У ХУМСКОЈ: На тренинг мечу Партизана виђено пет голова, два пенала и црвени картон (ВИДЕО)

16.05.2020. 11:05 17:13
h
х / Извор: Фото: ФК Партизан

Динамична утакмица.

Први пут после два месеца, фудбалери Партизана су изашли на терен стадиона у Хумској, а изабраници Сава Милошевића играли су тренинг меч подељени између себе у две екипе - Црне и Беле. Утакмицу је обележио велики број голова, безрезервна борба и пуно дуела, а победу су однели Бели резултатом 3:2.

Једини гол у првом полувремену (оба су трајала по 35 минута) постигао је Филип Стевановић у 27. минуту када је Беле довео у вођство. Предност свог тима је дуплирао Умар Садик у другом минуту наставка, али је само три минута касније први погодак за Црне постигао Бојан Матић из једанаестерца. Резултат је у 55. минуту поравнао Такума Асано, али је победу Белима донео Бибрас Natho са беле тачке пет минута касније. Да је напетост била велика, показало је и то што је штопер Црних Страхиња Павловић искључен због приговора у завршници меча.

ПОТРЕСНЕ СЦЕНЕ СА ГРОБЉА: Партизановци МАСОВНО дошли да се опросте од Мише Тумбаса (ВИДЕО)

ТИМ БИЛДИНГ ПАРТИЗАНА: Црно-бели ОТИШЛИ из Београда!

САЛЕ ОТВОРИО ДУШУ: Гробарима сам остао ДУЖАН!

Ток меча можете испратити у наставку.

КРАЈ:
Бели су тријумфовали резултатом 3:2.
65. минут:
Нова невоља за Црне. Страхиња Павловић је искључен због приговора, па ће његов тим до краја меча играти са играчем мање.
61. минут:
Умало да Денис Стојковић поново одведе Беле на "плус два", али је погодио само стативу.
60. минут:
ГОЛ 2:3! Бели поново воде! Стрелац је Бирбас Natho који је био прецизан из пенала.
55. минут:
ГОЛ 2:2! Изједначење Црнима донео је Такума Асано.
45. минут:
Нова измена код Белих, Никола Штулић је заменио Умара Садика.
40. минут:
ГОЛ 1:2! Предност Белих је преполовио Бојан Матић са беле тачке, након што је пенал изнудио Ђорђе Ивановић.
37. минут:
ГОЛ 0:2! Умар Садик је у мрежу спровео лопту коју је у срце шеснаестерца убацио Данијел Стојковић.
ПОЛУВРЕМЕ:
Готов је први део игре који је трајао 35 минута. Бели воде резултатом 1:0 голом Филипа Стевановића у 28. минуту.
28. минут:
ГОЛ 0:1! Бели воде! Филип Стевановић је затресао мрежу свог презимењала Немање. Примио је лопту по левој страни, утрчао у шеснаестерац и са чуваром на леђима дијагоналом по земљи послао лопту у мрежу.
18. минут:
Измена код Белих, Лутовац је изашао због повреде, а заменио га је Денис Стојковић.
14. минут:
Немања Стевановић је зауставио Садиков покушај.
12. минут:
Шансу за Црне је сада имао Страхиња Павловић који је шутирао после корнера, али је Владимир Стојковић био сигуран.
7. минут:
Близу гола су били Бели, али је Умар Садик погодио само стативу.
1. минут:
Утакмица је почела.

ЦРНИ - БЕЛИ 2:3

СТРЕЛЦИ: Матић 40. п, Асано 55. - Ф. Стевановић 28. Садик 37. Natho 60. п

ЦРВЕНИ КАРТОН: С. Павловић 65.

ЦРНИ: Н. Стевановић - Милетић, Вујачић, С. Павловић, Брежанчић - Шћекић, Здјелар - Лакчевић, Ивановић, Асано - Матић.

БЕЛИ: В. Стојковић - Лутовац (од 18. Д. Стојковић), Остојић, Витас, Урошевић - Смиљанић, Natho - Л. Марковић, Л. Павловић, Ф. Стевановић - Садик (од 45. Штулић).

Видео снимак утакмице можете гледати на следећем линку.

Погледајте како изгледа Мина Илић, девојка Златана Шеховића.

ВАЖНО ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН: Представник Србије добио нову МИНУ на путу ка Лиги шампиона!

ЉУБИМЦУ ГРОБАРА НИШТА НИЈЕ ЈАСНО: Чему чуђење, одлука уопште није била тешка (ФОТО)

ПОЗНАТО ЈЕ СВЕ: Ево када се враћа кошарка у Италију