12°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

PARTIZAN JE IGRAO SA ZETOM: Rezultat meča na Zlatiboru IZNENADIĆE sve GROBARE (FOTO)

18.06.2017. 19:51

Sledeći rival crno-belih biće Mladost iz Lučana.

Fudbaleri Partizana odigrali su prvu kontrolnu utakmicu na Zlatiboru. Prvi protivnik je bila crnogorska Zeta, a crno-beli su u ovom meču izgubili sa 1:0. Strelac za ekipu iz Golubovaca bio je Aldin Adžović u 73. minutu.

ILIEV NEĆE VIŠE DA ĆUTI: Progovorio o Leonardu i Pantiću, ali POMINJAO i Donarumu (VIDEO)

Vreme na Zlatiboru nije bilo baš idealno za fudbal, mada je privuklo solidan broj navijača, pa su po kiši i na desetak stepeni Celzijusa Partizan i Zeta odigrali ne tako sjajno prvo poluvreme u kome nije bilo naročito mnogo šansi, osim pokušaja Petra Đuričkovića iz slobodnog udarca.

PRIZNAO JE: Ljubimac Grobara došao u Partizan na PREDLOG supruge (FOTO)

U nastavku meča šansu je dobio veći broj mladih igrača, ali je Zeta došla do gola. Vezista crnogorske ekipe Aldin Adžović, koji danas slavi rođendan, je u 75. minutu "matirao" golmana Nemanju Stevanovića za konačan rezultat ovog susreta.

FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: Starsport

Trener Miroslav Đukić odlučio je da na ovom meču svakom igraču da šansu, tako što su dva različita tima igrala u prvom i drugom poluvremenu.

PRVO POLUVREME: Jovičić - Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić - Đuričković, Everton, Jevtović, Mihajlović - Tavamba, Jovanović.

DRUGO POLUVREME: Stevanović - Radin, Marjanović, Bošnjak, Subić - Stevanović, Nišić, Vujanić, Kokir - Ilić, Đilas.

FK Partizan

Za ZETU su igrali: Novović, Canić, Vujačić, Kalezić, Adžović, Vukčević, Ljuljđuraj, Sekulić, Kukuličić, Pešukić, Milojko.

Igrali su još: Đurović, Aligrudić, Krstović Nikola, Pešukić Danilo, Cekić, Rogošić, Krstović Pavle, Đukić, Popović.