ПАРТИЗАН ЈЕ ИГРАО СА ЗЕТОМ: Резултат меча на Златибору ИЗНЕНАДИЋЕ све ГРОБАРЕ (ФОТО)

18.06.2017. 19:51

Следећи ривал црно-белих биће Младост из Лучана.

Фудбалери Партизана одиграли су прву контролну утакмицу на Златибору. Први противник је била црногорска Зета, а црно-бели су у овом мечу изгубили са 1:0. Стрелац за екипу из Голубоваца био је Алдин Аџовић у 73. минуту.

ИЛИЕВ НЕЋЕ ВИШЕ ДА ЋУТИ: Проговорио о Леонарду и Пантићу, али ПОМИЊАО и Донаруму (ВИДЕО)

Време на Златибору није било баш идеално за фудбал, мада је привукло солидан број навијача, па су по киши и на десетак степени Целзијуса Партизан и Зета одиграли не тако сјајно прво полувреме у коме није било нарочито много шанси, осим покушаја Петра Ђуричковића из слободног ударца.

ПРИЗНАО ЈЕ: Љубимац Гробара дошао у Партизан на ПРЕДЛОГ супруге (ФОТО)

У наставку меча шансу је добио већи број младих играча, али је Зета дошла до гола. Везиста црногорске екипе Алдин Аџовић, који данас слави рођендан, је у 75. минуту "матирао" голмана Немању Стевановића за коначан резултат овог сусрета.

FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: Старспорт

Тренер Мирослав Ђукић одлучио је да на овом мечу сваком играчу да шансу, тако што су два различита тима играла у првом и другом полувремену.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ: Јовичић - Вулићевић, Ћирковић, Остојић, Милетић - Ђуричковић, Евертон, Јевтовић, Михајловић - Тавамба, Јовановић.

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ: Стевановић - Радин, Марјановић, Бошњак, Субић - Стевановић, Нишић, Вујанић, Кокир - Илић, Ђилас.

FK Partizan

За ЗЕТУ су играли: Нововић, Цанић, Вујачић, Калезић, Аџовић, Вукчевић, Љуљђурај, Секулић, Кукуличић, Пешукић, Милојко.

Играли су још: Ђуровић, Алигрудић, Крстовић Никола, Пешукић Данило, Цекић, Рогошић, Крстовић Павле, Ђукић, Поповић.